0

Telefon BBC

  • Kategoria: media

  • Data publikacji: 2020-03-29 13:34:01
  • Data modyfikacji: 2022-09-27 16:28:09
Telefon BBC

Szukasz aktualnego telefonu BBC. Sprawdź poniższą stronę internetową, na której umieszczone zostały wszelkie sposoby kontaktu z BBC. Dostępny i aktualny telefon BBC pozwoli na uzyskanie wszelkich dostępnych informacji. Skorzystaj z telefonu BBC już dziś.

BBC co to jest?

British Broadcasting Corporation lub w skrócie BBC jest głównym brytyjskim publicznym nadawcą zarówno radia, jak i telewizji. Stacja BBC jest też największą  tego typu rozgłośnią na świecie. Jedynym źródłem dochodu korporacji BBC nie jest pobieranie żadnego abonamentu radiowego od swoich widzów. Utrzymuje się ono z  produkcji własnych programów głównie dokumentalnych oraz abonamentu telewizyjnego. Stacja BBC swoją pierwszą oraz publiczną transmisję programu na żywo przeprowadziła w roku 1920 w Wielkiej Brytanii. Była ona sponsorowana między innymi przez Alfreda Harmswortha z dziennika „Daily Mail”, a także przez australijską sopranistkę Nellie Melbę. Były to początki najbardziej rozpoznawanej stacji na całym świecie.

BBC formularz kontaktowy

Stacja BBC kontakt dla wszystkich zainteresowanych klientów realizuje na kilka dostępnych sposobów. Jednym z nich jest skorzystanie z formularza Kontaktowego. Umieszczony on został na oficjalnej stronie internetowej BBC. Aby go wysłać, wpierw należy uzupełnić wymagane pola odpowiednimi danymi, a w miejscu wpisania wiadomości poza samą treścią warto umieścić również adres poczty elektronicznej, na który ma zostać odesłana odpowiedź na problem klienta.

BBC adres e-mail

Drugim sposobem na kontakt z BBC jest skorzystanie z poniższego aktualnego adresu skrzynki poczty elektronicznej. Jest to metoda pokrewna jak w przypadku formularza kontaktowego jednak w tym przypadku, klienci nie muszą podawać adresu zwrotnego czy też uzupełniać rubryki konkretnymi danymi. Wystarczy jedynie, aby w treści wiadomości znalazł się powód, z jakim osoba pisząca zwraca się do BBC. Odpowiedź zwrotna powinna zostać wysłana w przeciągu kilku następnych dni roboczych.

E-mail: [email protected]

BBC telefon

Ostatnim możliwym sposobem na skontaktowanie się ze stacją jest wykonanie bezpośredniego połączenia poprzez telefon BBC. Dzięki temu osoby dzwoniące mają bezpośrednią szansę na rozmowę z konsultantem Biura Obsługi Klienta stacji oraz zadanie i wyjaśnienie wszelkich pytań, czy wątpliwości dotyczących BBC. Jest to najszybszy sposób na uzyskanie przez klientów potrzebnych informacji. Warto jest więc skorzystać z dostępnego telefonu BBC i w przeciągu paru chwil dostać wszelkie informacje i odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania.

Telefon BBC: +4867259517625