0

Homla telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2019-11-08 09:13:13
  • Data modyfikacji: 2022-07-15 15:28:39
Homla telefon

Uzyskaj kontakt telefoniczny do firmy Homla. Telefon Homla dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Uzyskaj pomoc konsultanta pod numerem telefonu 12 311 07 10

Homla kontakt

Firma Homla powstała stosunkowo niedawno, bo w 2015 roku. Jest to marka zajmująca się wyposażeniem wnętrz. Można tam znaleźć produkty do sypialni, salonu, pokoju, kuchni, łazienki. Homla zapewnia swoim klientom możliwość kontaktu z użyciem formularza kontaktowego. W polach należy uzupełnić podstawowe informacje takie jak:

  • Temat
  • Imię i nazwisko
  • E-mail
  • Treść wiadomości

Po wysłaniu zgłoszenia można oczekiwać odpowiedzi na podanym adresie e-mail do 3 dni roboczych. Firma uprzedza przed wydłużonym oczekiwaniem na odpowiedź w przypadku dużej liczby pytań przesłanej na ich adres elektroniczny. Konsultanci odpowiadają na przesłane pytania w godzinach od 8:00 do 16:00. Innym sposobem kontaktu jest kontakt elektroniczny bezpośrednio na adres e-mail. E-mail do Biura Obsługi Klienta Homla: [email protected].

Telefon Homla

Firma Homla zapewnia kontakt za pomocą numeru telefonu do Działu Obsługi Klienta. Telefon Homla dla klientów: 12 311 07 10. Skontaktuj się z konsultantem Homla w celu zadania pytań odnośnie sklepu, produktów albo zamówień. Infolinia czynna jest od 8:00 do godziny 16:00.

Telefon salonów Homla

W Polsce firma posiada sporo placówek, których jest obecnie ponad 50. Możliwy jest kontakt do sklepu za pomocą numeru telefonu do Homla. Aby znaleźć numer do konkretnego sklepu, firma udostępniła na stronie internetowej mapkę z zaznaczonymi salonami. Po naciśnięciu na salon znajdujący się pod interesującym adresem powinien pojawić się numer telefonu do kontaktu. Na te telefony odpowiadają pracownicy sklepu, zatem w salonach Homla telefon odbierany jest do zamknięcia sklepu.

Współpraca Homla

Firma oferuje kontakt w przypadku chęci współpracy. Udostępnia ona adres e-mail do kontaktu na przykład blogerom lub vlogerom. Osoby takie mogą wysłać zgłoszenie o chęci współpracy oraz ich warunkach na adres e-mail: [email protected].
W przypadku chęci kontaktu w przypadku inwestycji można kierować wiadomości na adres: [email protected].

Franczyza Homla

Dla osób chcących otworzyć placówkę Homla telefon oraz e-mail podany jest na stronie internetowej firmy. Telefon do kontaktu: +48 885 998 466 oraz opcja e-mail: [email protected].

Kontakt biznesowy Homla

Telefon Homla dla biznesu: +48 885 998 458 oraz adres e-mail: [email protected] dla projektantów, firm, restauracji chcących podjąć współpracę z firmą.