0

Tesco Telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2019-12-08 16:32:48
  • Data modyfikacji: 2022-09-09 14:03:20
Tesco Telefon

Aktualne dane adresowe oraz kontaktowe do sieci sklepów Tesco. Skontaktuj się z konsultantami Tesco, dzwoniąc na infolinię telefoniczną. Telefon Tesco dostępny dla zainteresowanych osób na stronie internetowej.

Co to jest Tesco?

Tesco to sieć hipermarketów z siedzibą w Wielkiej Brytanii. W asortymencie sklepu można znaleźć mnóstwo produktów spożywczych. Tesco posiada swoją specjalną kartę lojalnościową Clubcard, dzięki której możliwe jest zbieranie punktów za robienie zakupów w sklepie. Tesco posiada mnóstwo sklepów w wielu państwach. Sklepy Tesco dostępne były również w Polsce, jednak od kilku lat co jakiś czas dochodziło do zamknięć pojedynczych supermarketów, aż ostatecznie firma w 2020 roku ogłosiła sprzedaż pozostałych swoich placówek firmie Netto, która przekształciła wszystkie sklepy na markety Netto. Istnieje oczywiście możliwość kontaktu z siecią sklepów Netto.

Kontakt Tesco

Ze względu na sytuację, w której znalazła się firma Tesco, nie ma obecnie zbyt dużo możliwości kontaktu. Jednak wciąż zainteresowani mają możliwość skontaktowania się, wypełniając bardzo prosty formularz kontaktowy. W formularzu można wybrać temat z listy, który brzmi pytania i reklamacje. Nie ma innych dostępnych tematów do wyboru. Wypełnić należy takie dane jak adres e-mail, ewentualnie numer zamówienia, numer telefonu oraz treść wiadomości.

Telefon Tesco

Tesco pomimo opuszczenia Polski podaje jeszcze numer na infolinię telefoniczną. Telefon Tesco udostępniony został na stronie internetowej dla zainteresowanych kontaktem. Telefon Tesco do kontaktu to: 800 105 104. Przed połączeniem zalecane jest sprawdzenie kosztu wykonania takiego połączenia. Niestety nie znajduje się żadna informacja na temat godzin odbierania połączeń na telefon Tesco. Może się zatem okazać, że połączenie nie będzie odebrane, zatem warto spróbować w innym terminie lub skorzystać z formularza kontaktowego.

Tesco likwidacja

W 2020 roku doszło do wycofania się firmy Tesco z rynku polskiego. Swoje placówki sprzedali innej sieci supermarketów. Zainteresowani kontaktem do konkretnej placówki mogą obecnie użyć danych kontaktowych firmy Netto. Netto posiada własną stronę internetową, na której można znaleźć wszelkie potrzebne informacje.