0

Guess Telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2019-10-17 16:00:05
  • Data modyfikacji: 2022-08-12 15:32:26
Guess Telefon

Telefon Guess podany na stronie internetowej sklepu. Skontaktuj się z konsultantem z Biura Obsługi Klienta Guess. Aktualne dane kontaktowe do sklepu Guess.

Sklep Guess

Guess to marka odzieżowa założona w 1981 w Stanach Zjednoczonych. Posiadają swoje placówki stacjonarne oraz sklep internetowy. W swoim asortymencie posiadają odzież dla mężczyzn oraz kobiet. Wyprzedaż Guess jest często realizowana, dlatego warto śledzić okazje na stronie internetowej sklepu.

Kontakt Guess

Z firmą Guess możliwy jest kontakt za pomocą czatu online. Funkcja ta udostępniona została na stronie internetowej. Należy nacisnąć przycisk w prawym dolnym rogu witryny internetowej sklepu, aby rozpocząć rozmowę.

Dla zainteresowanych został zamieszczony również formularz kontaktowy. W przypadku pytań odnośnie zakupów w sklepie stacjonarnym lub internetowym warto skorzystać z formularza kontaktowego do konsultantów Biura Obsługi Klienta Guess. Formularz jest bardzo przydatną opcją dla klientów. Zapewnia szybki i prosty kontakt w sprawie sklepu, produktów i zamówień. Informacje, jakie należy podać to:

  • imię i nazwisko
  • adres e-mail
  • temat wiadomości
  • treść wiadomości

Istnieje również możliwość dodania załącznika do zgłoszenia. Wiadomości trafiają do konsultantów sklepu Guess, którzy odpowiadają na pytania w godzinach pracy tak szybko jak to możliwe.

Telefon Guess

Istnieje możliwość kontaktu z Obsługą Klienta sklepu za pomocą telefonu. Telefon Guess został udostępniony na stronie internetowej pod odpowiednią zakładką. Należy pamiętać o opłacie za połączenia na telefon Guess. Koszt jest zgodny z taryfą operatora i może się różnić w zależności od posiadanego operatora sieci. Konsultanci odbierają telefon Guess w dni robocze od poniedziałku do piątku oraz w soboty w godzinach od 8:00 do 19:00. Telefon Guess jest bardzo szybką formą kontaktu dla zainteresowanych. Istnieje również adres e-mail do kontaktu z konsultantami.

E-mail Guess

Dla osób preferujących kontakt elektroniczny możliwe jest wysłanie wiadomości za pomocą formularza kontaktowego lub korzystając z udostępnionego adresu poczty elektronicznej. Na pytania odnośnie reklamy, PR oraz informacji o produktach, godzinach otwarcia sklepów odpowiadają konsultanci. Pytania można wysyłać na adres e-mail e-TOLL: [email protected].