mistama kontakt

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2019-12-15 06:03:39
  • Data modyfikacji: 2022-12-24 11:46:42
mistama kontakt

Sprawdź aktualne sposoby kontaktu z mistama. Telefon mistama umożliwia klientom zdobycie istotnych informacji dotyczących aktualnej oferty mistama. Skorzystaj z telefonu mistama i uzyskaj potrzebne dane już dziś.

Telefon mistama

Jednym ze sposobów na kontakt z pracownikami Biura Obsługi Klienta firmy jest skorzystanie z dostępnego poniżej telefonu mistama. Za jego pośrednictwem klienci mają możliwość na bezpośrednią rozmowę z konsultantami mistama i dzięki temu otrzymanie aktualnych informacji dotyczących aktualnej oferty firmy. Pracownicy odpowiedzialni za obsługę telefonu mistama odpowiedzą także na wszelkie pytania i wątpliwości osób dzwoniących. Na poniższej stronie internetowej umieszczony został więcej niż jeden aktualny telefon mistama. Z tego względu każdy z dostępnych numerów został odpowiednio opisany, co z pewnością ułatwi znalezienie właściwego kontaktu. Niestety godziny funkcjonowania telefonu mistama nie zostały udostępnione poniżej. Z tego względu przed bezpośrednim kontaktem z pracownikami firmy należy we własnym zakresie dowiedzieć się o godzinach funkcjonowania telefonu mistama.

Telefon mistama do działu handlowo-technicznego: 662 130 730 lub 539 864 567, lub 662 409 408, lub 882 356 699, lub 539 864 565
Telefon mistama do spraw dofinansowań i dalszej odsprzedaży: 735 202 813
Telefon mistama do działu reklamacji: 662 130 730 lub 539 864 565
Telefon mistama faktury i korekty: 662 403 404

Kontakt mistama

Klienci poza telefonem mistama skorzystać mogą także z innych form na kontakt z firmą. Jedną z nich jest skorzystanie z udostępnionego adresu poczty elektronicznej. Na podany adres mailowy klienci poprzez Internet porozmawiać mogą z konsultantami Centrum Obsługi Klienta firmy mistama. Przed wysłaniem maila należy jednak odpowiednio go przygotować. Wymagane jest, aby klient podał powód, z jakim zwraca się do pracowników firmy, a także dokładnie opisać całą sytuację. Znacząco ułatwi to pracę konsultantów firmy nad znalezieniem właściwego rozwiązania dla sprawy klienta. Odpowiedź ze strony konsultantów Centrum Obsługi Klienta mistama powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych. Eksperci firmy mistama dołożą wszelkich starań, aby klient otrzymał wiadomość zwrotną, jak najszybciej będzie to możliwe.

E-mail mistama do działu handlowo-technicznego: [email protected]
E-mail mistama do spraw dofinansowań i dalszej odsprzedaży: [email protected]
E-mail mistama do działu reklamacji: [email protected] lub [email protected], lub [email protected]
Telefon mistama faktury i korekty: [email protected]

Dodatkowo możliwe jest skorzystanie z adresu korespondencyjnego. Klienci za pomocą tradycyjnych listów mogą porozmawiać z konsultantami mistama. Należy jednak wspomnieć, że w przypadku tej opcji na wiadomość zwrotna zostanie klientowi, wysłana znacznie później niż przy wyborze pozostałych opcji na kontakt z firmą mistama. Jeśli więc sprawa klienta jest nagląca, dobrze jest skorzystać z podanego powyżej telefonu mistama. Pozwala on wszelkim zainteresowanym kontaktem osobom na otrzymanie niezbędnych danych, czy też odpowiedzi na pytania i wątpliwości w przeciągu kilku minut.

Adres korespondencyjny mistama: ul. Warszawska 312 B, 25-414 Kielce