0

Cleo telefon

  • Kategoria: celebryci

  • Data publikacji: 2019-08-24 18:18:04
  • Data modyfikacji: 2022-09-06 21:50:57
Cleo telefon

Na poniższej stronie umieszczone zostały wszelkie dane kontaktowe do Cleo takie jak adres e-mail, czy telefon. Skorzystaj z dostępnego telefonu do Cleo już dziś.

Kto to jest Cleo?

Cleo, a właściwie Joanna Krystyna Klepko jest to polska piosenkarka, autorka tekstów, malarka oraz projektantka mody, która z wykształcenia jest architektem krajobrazu. Swoją karierę Cleo zaczynała w chórze gospelowym Soul Connection. Główną popularność zdobyła po wydaniu pierwszej płyty wraz z singlem „My Słowianie”, z którym wraz we współpracy z Donatanem zajęli 14 miejsce w 59 Finale Konkursu Piosenki Eurowizji. Dzięki sprzedaży swoich albumów oraz singli Cleo otrzymała dwie diamentowe płyty, jedną poczwórnie platynową, trzy potrójnie platynowe, trzy platynowe i sześć złotych. Cleo znana jest także jako jedna z jurorów zasiadających w programie The Voice Of Kids. Swoje piosenki artystka bardzo często publikuje na swoim kanale na platformie YouTube.

Telefon do Cleo

Fani często pytają, jaki jest prywatny numer telefonu Cleo. Niestety, ale sam numer telefonu Cleo jest prywatny, z tego też wynika, że nie został on udostępniony do użytku publicznego. Jest to zapewne spowodowane tym, że Cleo jako osoba publiczna chciałaby także zaznać prywatnego życia. Jednak dla wszystkich, którzy chcieliby skontaktować się z artystką poprzez telefon Cleo, należy skontaktować się z jej managerem, który dostępny jest dostępny pod numerem telefonu +48 608 511 017. Osoby, które preferują raczej kontakt elektroniczny, mają także do dyspozycji dostępny adres poczty mailowej managera artystki pod adresem [email protected]. Wszelki podany kontakt do managera Cleo Marcina, jest przeznaczony tylko i wyłącznie do zamawiania koncertów otwartych, biletowanych, czy też imprez miejskich.

Kontakt z Cleo

Drugim managerem Cleo jest Andrzej Wandzel. Odpowiedzialny on jest za przyjmowanie zamówień na wszelkie imprezy zamknięte. Telefon Cleo do jej managera dostępny jest pod numerem +48 504 250 900. Możliwe jest także, wysłanie wiadomości mailowej pod podany adres poczty elektronicznej [email protected]. W celu zamówienia artystki na zamknięte wydarzenia warto, jest skorzystać z dostępnego kontaktu do jej managera.