0

BOŚ Bank telefon

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji: 2018-11-15 15:46:50
  • Data modyfikacji: 2022-09-09 13:43:46
BOŚ Bank telefon

Skontaktuj się z konsultantami Banku Ochrony Środowiska BOŚ. Telefon BOŚ dostępny dla zainteresowanych na stronie internetowej. Zadzwoń na telefon BOŚ w celu uzyskania informacji w sprawie ofert dostępnych w banku.

Co to jest BOŚ Bank?

Rozwinięciem skrótu BOŚ Bank jest Bank Ochrony Środowiska, który został założony w 1991 roku. Siedziba BOŚ Banku mieści się w Warszawie na ulicy Żelaznej. Jest to instytucja finansowa, która zapewnia klientom założenie własnego konta. Oferuje również zainteresowanym pożyczki na różne inwestycje ekologiczne, kredyty, w tym kredyty gotówkowe, a także kredyty hipoteczne. Bank posiada swoją bankowość elektroniczną BOŚBank24, a także aplikację mobilną.

Kontakt BOŚ Bank

Pracownicy BOŚ Bank przygotowali odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Istnieje możliwość przejrzenia Centrum Pomocy, w którym zainteresowani mają możliwość znalezienia rozwiązania na swój problem. Dzięki temu istnieje szansa, że kontakt z BOŚ Bankiem nie będzie konieczny.

Istnieje specjalny formularz kontaktowy do kontaktu z konsultantami BOŚ Bank. W formularzu należy podać jedynie takie informacje jak imię, adres e-mail oraz treść wiadomości. Istnieje również drugi formularz kontaktowy, który przeznaczony jest do kontaktu w sprawach reklamacji. W jego przypadku trzeba podać znacznie więcej informacji takich jak nazwisko, pesel, numer telefonu.

Telefon BOŚ Bank

BOŚ Bank posiada dwa telefony podane dla zainteresowanych. Telefon BOŚ Bank udostępniony został na stronie internetowej i dostępne są one w konkretnych godzinach.

Telefon BOŚ Bank dla osób zainteresowanych ofertą banku i nowych klientów to: +48 22 290 56 05. Konsultanci mogą udzielić pomocy podczas wypełniania wniosków o produkty Banku Ochrony Środowiska. Połączenia na telefon BOŚ Bank odbierane są od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 17:00.

Drugi telefon BOŚ Bank przeznaczony jest dla aktualnych klientów banku. Konsultanci oferują wsparcie i obsługę obecnych klientów. Telefon BOŚ Bank może służyć na przykład w celu zastrzeżenia karty lub wsparcia podczas obsługi bankowości internetowej. Telefon BOŚ Bank do kontaktu to: +48 22 543 34 34. Połączenia na telefon BOŚ Bank odbierane są od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:45 do 21:00 oraz w soboty od godziny 10:00 do 18:00.

Placówki BOŚ Bank

Na stronie internetowej znaleźć można listę wszystkich placówek BOŚ Banku oraz Centra Biznesowe BOŚ Bank. Do każdej placówki znajduje się dokładny adres oraz godziny otwarcia. W przypadku chęci kontaktu istnieje taka możliwość, gdyż każdy oddział udostępnia swój własny telefon BOŚ Bank. Klienci mają zatem możliwość kontaktu bezpośrednio do interesującego banku.