0

Telefon ITAKA

  • Kategoria: turystyka

  • Data publikacji: 2019-03-26 08:04:47
  • Data modyfikacji: 2022-09-15 14:42:46
Telefon ITAKA

Itaka telefon - skontaktuj się, aby zarezerwować wakacje. Kontakt z biurem podróży Itaka. Skorzystaj z danych kontaktowych na stronie. Aktualny numer telefonu

Itaka jest jednym z największych biur podróży w Polsce. Firma zajmuję się organizacją wczasów w Polsce jak i za granicą. Na swojej stronie Itaka posiada różnorodną ofertę wycieczek, jak i hoteli. Na polskim rynku firma działa już 33 lata i posiada na swoim koncie 9 milionów zadowolonych klientów. Aby zarezerwować wakacje dla całej rodziny, sprawdź oferty Itaka.

Aby skontaktować się z firmą z celu rezerwacji wakacji najlepszym sposobem będzie odwiedzenie biura osobiście i poproszenie o doradztwo w sprawie wyboru. W przypadku gdzie jest potrzeba załatwić to bez wychodzenia z domu, Itaka daje możliwość kontaktu telefonicznego lub skorzystanie z formularza kontaktowego na stronie. Dodatkowo dostępne są jeszcze takie opcje jak adres e-mail Itaka lub kontakt przez media społecznościowe. Itaka telefon dostępny jest w konkretnych godzinach:

Itaka telefon infolinia:
poniedziałek - piątek 8:00-22:00
sobota - niedziela 9:00-20:00

Centrum obsługi klienta Itaka
poniedziałek - piątek 8:00-20:00
sobota 8:00-19:00
niedziela 10:00-18:00

Itaka telefon

Itaka telefon obsługuję w ściśle określonych godzinach podanych na stronie przez biuro obsługi klienta oraz infolinie. Za pomocą telefonu można zapytać o najnowsze oferty lub zarezerwować wakacje dla całej rodziny. Wszystkie informacje mogą zostać udzielone telefonicznie.

Itaka telefon infolinia:
77 4476 777

Centrum obsługi klienta Itaka
77 541 22 69

Itaka online

Aby uzyskać kontakt Itaka online, należy wysłać wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego, znajdującego się na stronie lub skorzystać z poczty elektronicznej. Warto dodać, że na mediach społecznościowych takich jak Instagram Itaka daje możliwość wysłania wiadomości prywatnie.

Itaka adres e-mail: [email protected]

Itaka dane kontaktowe

Aby skorzystać z porady dotyczącej wyboru wakacji, warto udać się do najbliższego biura Itaka. Na oficjalnej stronie można znaleźć dane kontaktowe Itaka do konkretnych placówek znajdujących się w okolicy.

Korespondencja Itaka:

Nowa Itaka Sp. z o.o.
ul. Reymonta 39
45-072 Opole