Novartis telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2019-09-29 22:47:01
  • Data modyfikacji: 2022-07-18 13:18:55
Novartis telefon

Skontaktuj się z dystrybutorem leków Novartis. Dane kontaktowe Novartis dostępne na stronie infolinii. Uzyskaj pomoc telefoniczną konsultantów w celu odpowiedzi na zapytanie.

Novartis kontakt

Novartis jest dystrybutorem leków, dostarczający innowacyjne, oparte na dowodach naukowych terapie, które zapewniają pacjentom lepsze wyniki leczenia oraz pomagają rozwiązać niektóre z najtrudniejszych problemów zdrowotnych społeczeństwa. Odkrywa i opracowuje przełomowe terapie oraz znajduje nowe sposoby dostarczania ich do możliwie jak największej ilości osób. Celem Novartis jest zapewnienie zwrotu dla akcjonariuszy, co nagradza tych, którzy inwestują swoje pieniądze, czas i pomysły na firmę.

Zgłoszenia dotyczące niepożądanego działania

Działanie niepożądane produktu leczniczego to niekorzystne i niezamierzone działanie produktu leczniczego, zgłaszając działania niepożądane produktów Novartis, klient pomaga zapewnić bezpieczeństwo produktów oraz pacjentów. Informacje umożliwią firmie Novartis wypełnienie jej obowiązków w zakresie składania raportów do władz ds. ochrony zdrowia, które wymagają, aby dołączać do produktów informacje o działaniach niepożądanych, nawet w przypadkach gdy związek pomiędzy produktem a działaniem nie został ostatecznie potwierdzony. Takie zgłoszenia należy wysyłać na adres elektronicznej poczty internetowej [email protected] lub zadzwonić na podany numer telefonu 22 375 4 880 – całodobowa poczta głosowa. Kontakt z BOK w Polsce jest realizowany za pomocą adresu [email protected]

Adres Novartis Poland Sp. z o.o. – ul. Marynarska 15 02-674 Warszawa, Polska

Dystrybutorem leków Novartis na terenie Polski jest zakład LEK S.A. zlokalizowany pod adresem – PASS, ul. S. Batorego 1, 05-870 Błonie

Infolinia Novartis

Aby skontaktować się z Biuro Obsługi Klienta Novartis, należy zadzwonić na podany numer telefonu +48 22 375 48 88. Konsultanci odbierają połączenia przychodzące tylko w wyznaczonych godzinach otwarcia biura od poniedziałku do piątku od 9:00 – 17:00, w weekendy oraz dni wolne od pracy konsultanci nie odbierają telefonu.

Novartis telefon +48 22 375 48 88