Prada telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2020-04-02 12:25:13
  • Data modyfikacji: 2022-07-15 10:51:57
Prada telefon

Skontaktuj się telefonicznie z Prada już teraz dzięki numerowi dostępnemu na stronie. Aktualny numer telefonu do Prada. Infolinia telefoniczna Prada.

Prada kontakt

Wszyscy klienci Prada mogą uzyskać kontakt z Biurem Obsługi Klienta poprzez telefon Prada, jednak nie jest to jedyny sposób, który pozwala skontaktować się z domem mody. Prada kontakt oferuje również online. Kontakt z konsultantami Biura Obsługi Klienta Prada można uzyskać, wypełniając formularz kontaktowy, który jest dostępny na stronie internetowej. Arkusz należy odpowiednio uzupełnić wszystkimi wymaganymi danymi kontaktowymi oraz należy napisać w nim również wiadomość, która będzie przesyłana do pracowników domu mody Prada. Wszelkie wiadomości do konsultantów mogą być kierowane w języku angielskim lub hiszpańskim. W zależności od tego, jaki język wybierze klient, w takim języku zostanie udzielona pomoc.

Kontakt Prada online możliwy jest również poprzez użycie czatu online, który dostępny jest na stronie internetowej. 

Telefon Prada

Oprócz kontaktu online Prada pozwala na skontaktowanie się z Biurem Obsługi Klienta również poprzez zadzwonienie na numer prowadzący na telefon Prada. Obsługa klienta dostępna na telefonie Prada możliwa jest jedynie w wybranych godzinach. Dzwoniąc na numer, który prowadzi na telefon Prada, można uzyskać pomoc od konsultantów Biura Obsługi Klienta w języku angielskim lub hiszpańskim. Konsultanci telefoniczni na telefonie Prada są dostępni pod numerem kontaktowym 18779977232. Pracownicy obsługujący telefon Prada udzielają potrzebnej pomocy wszystkim dzwoniącym. Telefoniczna obsługa klienta prowadzona jest poprzez telefon Prada od poniedziałku do piątku od godziny 9:00 do 22:00 oraz w soboty od godziny 9:00 do 20:00.

Telefon: 18779977232