Polcard telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2019-08-30 05:01:30
  • Data modyfikacji: 2022-08-11 15:20:01
Polcard telefon

Telefon Polcard dostępny na stronie internetowej. Skorzystaj z aktualnych danych kontaktowych do Polcard w sprawach transakcji bezgotówkowych. Zamów terminal płatniczy do swojej firmy.

Kontakt Polcard

Firma Polcard nie posiada na stronie internetowej czatu online z doradcą, jednak posiada formularz kontaktowy. Formularz można wykorzystać do kontaktu z konsultantem Biura Obsługi Klienta. Dane, jakie należy uzupełnić to:

  • imię i nazwisko
  • adres e-mail
  • numer telefonu
  • NIP
  • treść wiadomości

Po wysłaniu formularza trafia on do odpowiednich osób, które bez problemu rozwieją wszelkie wątpliwości. Odpowiedzi kierowane są na jeden z podanych danych kontaktowych jak telefon lub e-mail.

Telefon Polcard

W przypadku pytań dotyczących płatności bezgotówkowych, terminali i świadczonych usług można je kierować na adres e-mail Centrum Obsługi Klienta Polcard lub dzwoniąc na infolinię telefoniczną. Telefon Polcard do konsultantów to: 22 515 30 05. Polcard telefon podaje na swojej stronie internetowej, ale niestety nie ma podanych dni i godzin, w których odbierane są połączenia na telefon Polcard. W sytuacji, w której telefon nie jest odbierany, warto skorzystać z drugiej formy kontaktu, jaką jest adres poczty elektronicznej. E-mail do Biura Obsługi Klienta to: [email protected]. Odpowiedzi wysyłane są w godzinach pracy tak szybko jak to możliwe.

Współpraca Polcard

W przypadku zainteresowaniem ofertą Polcard istnieje możliwość nawiązania współpracy z dostawcą terminali oraz rozwiązań płatności bezgotówkowych. Dla takich osób udostępniony został telefon Polcard oraz e-mail Polcard. W przypadku współprac należy kierować wiadomości na adres poczty elektronicznej: [email protected]. Osoby preferujące rozmowę telefoniczną z konsultantem Polcard powinny kierować połączenia na telefon Polcard: 22 515 30 05. W menu należy wybrać opcję 1. Na stronie nie znajduje się informacja o godzinach odbierania telefonów.

Kontakt Polcard dla mediów

Polcard przygotowało specjalny adres poczty elektronicznej do kontaktu dla mediów. Wiadomości należy wysyłać na e-mail Polcard: [email protected]. Wiadomości odpisywane są jedynie dziennikarzom i osobom z mediów. Niestety telefon Polcard nie został udostępniony. Jedyną możliwością dla mediów jest kontakt elektroniczny.

Adres Polcard

Fiserv Polska S.A.
Al. Jerozolimskie 100
00-807 Warszawa