Berlinger telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2019-10-13 18:15:49
  • Data modyfikacji: 2022-11-25 11:14:48
Berlinger telefon

Sprawdź aktualne sposoby na kontakt z Berlinger udostępniony na poniższej stronie internetowej. Jednym ze sposobów kontaktu z firmą jest skorzystanie z podanego telefonu Berlinger. Telefon Berlinger jest źródłem przydatnych informacji.

Berlinger telefon

Pierwszym i najchętniej wybieranym przez klientów sposobem na skontaktowanie się z konsultantami Centrum Obsługi Klienta firmy jest możliwość skorzystania z udostępnionego poniżej telefonu Berlinger. Jest to możliwość, dzięki której klienci porozmawiać mogą bezpośrednio z pracownikami Berlinger i uzyskać aktualne dane i informacje dotyczące oferty firmy. Dodatkowo konsultanci Centrum Obsługi Klienta dostępni pod telefonem Berlinger bez problemu powinni odpowiedzieć na wszelkie pytania i wątpliwości osób dzwoniących. Należy także dodać, że godziny pracy telefonu Berlinger nie zostały nigdzie udostępnione. Z tego też względu przed kontaktem z Berlinger warto we własnym zakresie sprawdzić aktywność podanego niżej numeru.

Telefon Berlinger: +48 503 777 703

Kontakt Berlinger

Firma Berlinger swoim klientom udostępnia także inne sposoby na kontakt z pracownikami Biura Obsługi Klienta. Jednym z nich jest możliwość napisania wiadomości mailowej na jeden z podanych poniżej adresów poczty elektronicznej. Jest to bardzo dobra metoda kontaktu dla osób preferujących kontakt z firmą za pośrednictwem internetu. W wiadomości takiej klient powinien umieścić między innymi powód, z jakim zwraca się do pracowników Berlinger, a także dokładnie opisać zaistniałą sytuację. Dzięki jak największej ilości przydatnych danych znacznie uprości i skróci się praca ekspertów firmy Berlinger nad znalezieniem optymalnego rozwiązania. Wiadomość zwrotna wraz z odpowiedzią ze strony pracowników Biura Obsługi Klienta Berlinger powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail Berlinger dla klientów indywidualnych: [email protected]
E-mail Berlinger dla sieci handlowych, w ramach programów lojalnościowych, handlu hurtowego i handlu B2B: [email protected]

Inną opcją jest skorzystanie z podanego na oficjalnej stronie internetowej Berlinger formularza kontaktowego. Klient przed wysłaniem zgłoszenia poproszony zostanie o wpisanie danych osobowych w odpowiednich miejscach, wybór tematu zgłoszenia, a także opisanie zaistniałej sprawy. W tym przypadku na wiadomość zwrotną także trzeba będzie poczekać kilka dni roboczych.

Dane kontaktowe

Osoby preferujące bardziej tradycyjne metody kontaktu mogą wysłać wiadomość w formie listu na podany poniżej adres korespondencyjny. Należy jednak zaznaczyć, że w przypadku wybrania tej opcji kontaktu, na wiadomość zwrotną trzeba będzie poczekać znacznie dłużej. Jeśli więc sprawa klienta jest nagląca, dobrze jest skorzystać z podanego wyżej telefonu Berlinger.

Adres korespondencyjny Berlinger

Planetarium Group sp. z o.o. sp. komandytowa
Planetarium
Kolumny 112
93-610 Łódź