Telefon dla żołnierzy

  • Kategoria: inne

  • Data publikacji: 2019-07-13 01:20:16
  • Data modyfikacji: 2022-07-15 16:50:01
Telefon dla żołnierzy

Telefon dla żołnierzy oraz rodzin żołnierzy. Kontakt telefoniczny po wybraniu odpowiedniego numeru telefonu. Infolinia telefoniczna dostępna dla żołnierzy całodobowo, na której możliwe jest uzyskanie pomocy psychologicznej, prawnej i duchownej.

Telefon dla żołnierzy na granicy

Uruchomiona została infolinia telefoniczna dla żołnierzy znajdujących się na granicy polsko-białoruskiej i realizujących tam swoją służbę. Telefon dla żołnierzy, wbrew temu co mówi nazwa, nie jest przeznaczony wyłącznie dla żołnierzy. Pod odpowiedni numer telefonu mogą dzwonić osoby należące do rodzin żołnierzy. Dzięki telefonowi wsparcia zapewniona jest pomoc psychologiczna, pomoc prawna oraz pomoc duszpasterska. Infolinia telefoniczna została uruchomiona dla żołnierzy 16. Dywizji Zmechanizowanej oraz jednostek im podległym wraz z rodzinami tych wszystkich osób. Telefon dla żołnierzy to: 261 32 34 77 i działa on od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 19:00. Oprócz tego numeru istnieje również drugi, który dostępny jest każdego dnia o każdej godzinie.

Telefon dla żołnierzy: 261 32 34 77

Całodobowy Telefon dla żołnierzy

Istnieje specjalny numer telefonu dla żołnierzy oraz ich rodzin, który działa jako infolinia wparcia. Przeznaczona jest ona dla żołnierzy realizujących powierzone im zadania na granicy Polski. Jeden z tych numerów telefonów działa tylko w dni robocze, ale oprócz niego istnieje drugi numer telefonu, który odbierany jest przez odpowiednie do tego osoby będące wsparciem dla polskich żołnierzy oraz ich rodzin całodobowo. Uruchomiony numer telefonu działa codziennie 24 godziny na dobę, zatem w przypadku problemów i pytań można skorzystać z odpowiedniego numeru telefonu. Telefon dla żołnierzy to: 727 013 210. Dzięki ciągłej możliwości kontaktu zapewnione jest wsparcie psychiczne dla zainteresowanych. Wsparcie możliwe jest dzięki pracy osób takich jak psychologowie, prawnicy oraz osoby duchowne, którzy pracują bardzo intensywnie. Jest to bardzo ważne dla żołnierzy i ich rodzin w obecnej sytuacji na świecie. Wsparcie przekazywane jest jedynie za pomocą kontaktu telefonicznego. Nie istnieje obecnie inna forma kontaktu osób zainteresowanych. Infolinia dostępna jest 24h na dobę.

Telefon dla żołnierzy 24h: 727 013 210