C&A telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2020-04-03 08:31:23
  • Data modyfikacji: 2022-08-10 14:42:58
C&A telefon

Skontaktuj się z konsultantem Biura Obsługi Klienta sklepu C&A. Telefon C&A dla klientów, dostępny na stronie internetowej. Aktualne dane kontaktowe do sklepów stacjonarnych C&A.

Czym jest C&A

C&A jest to sklep, w którym można znaleźć różnego rodzaju odzież. Istnieją zakładki przeznaczone dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci, w których obejrzeć można kolekcję produktów sklepu C&A. Istnieje możliwość zakupu stacjonarnego w sieci sklepów C&A oraz zamówienie online na stronie internetowej. W przypadku zamówienia online powyżej 100 zł koszt wysyłki jest darmowy.

Kontakt C&A

Do kontaktu klienci sklepu mają możliwość wyboru kilka form kontaktu. Przed wysłaniem wiadomości warto skorzystać z udostępnionych odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli zainteresowany nie znajdzie tam tego czego szuka można wybrać interesującą formę kontaktu z konsultantem. Kontakt możliwy jest za pomocą formularza kontaktowego, telefonu C&A oraz adresu e-mail.

Sklep C&A kontakt

Istnieje możliwość kontaktu ze sklepem za pomocą formularza kontaktowego. Dane, jakie wystarczy podać to adres e-mail, temat wiadomości dostępny z rozwijanej listy oraz treść wiadomości. Pytania trafiają do konsultantów Biura Obsługi Klienta sklepu C&A, którzy wysyłają odpowiedzi na podany w formularzu adres e-mail tak szybko jak to możliwe.

Telefon C&A Sklep

Dla zainteresowanych zostały udostępnione dane kontaktowe. W zależności czy pytanie dotyczy sklepu internetowego, czy sklepu stacjonarnego istnieją inne dane. W przypadku sklepu internetowego można skorzystać z adresu e-mail: [email protected]. Telefon C&A w sprawach sklepu online to: +48 22 213 12 37. Telefony C&A odbierane są w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00. W soboty połączenia można wykonywać w godzinach od 8:00 do 16:00. Opłata za połączenie jest zgodna z taryfą operatora dzwoniącego. W przypadku spraw związanych ze sklepami stacjonarnymi należy dzwonić na telefon C&A: +48 22 435 17 70. Opłata jest zgodna z taryfą operatora. Połączenia są odbierane w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 12:00 do 16:00. E-mail C&A w sprawach sklepów stacjonarnych to: [email protected].

Placówki C&A

Pod odpowiednią zakładką na stronie internetowej sklepu C&A klienci mają możliwość sprawdzenia dokładnego adresu oraz danych kontaktowych do placówek C&A. Wystarczy znaleźć na mapie lub podać przybliżone dane takie jak kod pocztowy a wyświetlony zostanie najbliższy sklep wraz z danymi teleadresowymi. Sklepy C&A telefon podają na stronie internetowej. Połączenia na telefon C&A odbierane są przez pracowników sklepu. Pytania można zadawać w sprawie sklepu, dostępności i cen produktów oraz zamówień.