0

New Balance telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2019-09-17 10:56:56
  • Data modyfikacji: 2022-07-25 12:47:54
New Balance telefon

Aktualne dane kontaktowe do sklepów New Balance. Telefon New Balance do Biura Obsługi Klienta. Kontakt z New Balance dostępny dla klientów.

New Balance to firma zajmująca się produkcją i sprzedażą obuwia oraz odzieży. W asortymencie sklepu znaleźć można produkty męskie, damskie oraz dziecięce. Istnieje możliwość zakupów online na stronie internetowej sklepu New Balance. W przypadku zamówień powyżej 150 zł dostawa oferowana jest dla klientów darmowo.

Kontakt New Balance

New Balance to sklep zajmujący się głównie produkcją i sprzedażą obuwia. Istnieje możliwość skontaktowania się z Biurem Obsługi Klienta New Balance. Na stronie internetowej udostępniony został formularz kontaktowy. W polach wystarczy podać temat oraz treść wiadomości do Biura Obsługi Klienta. Konieczne jest również podanie adresu elektronicznego e-mail, na który konsultanci z Biura Obsługi Klienta New Balance kierować będą odpowiedzi. Kontakt z New Balance jest możliwy również poprzez telefon New Balance oraz adres e-mail.

Telefon New Balance

Oprócz formularza kontaktowego udostępniony został telefon New Balance do kontaktu z konsultantami. New Balance telefon podało na swojej stronie internetowej. Osoby preferujące kontakt telefoniczny mogą skorzystać z niego w celu zadania pytania. Telefon New Balance to: 22 113 14 49. Na podany numer można kierować wszelkie pytania. W celu zadania pytania na temat produktów, sklepu i zamówień za pomocą poczty elektronicznej należy kierować zapytania na adres: [email protected].

Sklep online New Balance

Firma posiada swój sklep online New Balance. Do sklepu online istnieją inne dane kontaktowe. Telefon New Balance sklepu online to: (0-17) 858 10 19 i jest on dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00.

Sklepy New Balance

New Balance posiada wiele swoich placówek. Na stronie internetowej New Balance pod odpowiednim adresem znajduje się udostępniona przez firmę mapa z listą sklepów w całej Polsce. Do każdego ze sklepu można znaleźć dane adresowe oraz dane kontaktowe. Każdy ze sklepów posiada swój telefon New Balance oraz e-mail New Balance.