0

Żabka telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2019-12-01 07:10:09
  • Data modyfikacji: 2022-09-09 14:33:24
Żabka mały wielki sklep telefon

Kontakt do Żabka za pomocą udostępnionego na stronie internetowej numeru telefonu. Aktualne dane adresowe do wszystkich placówek sieci Żabka. Sprawdź wszystkie dostępne usługi w sklepach Żabka.

Co to jest Żabka?

Żabka to polska sieć małych sklepów spożywczych utworzonych w 1998 roku początkowo w Poznaniu i Swarzędzu. Popularność tych sklepów stała się bardzo duża i zaczęła bardzo szybki rozwój i ekspansję na całą Polskę. Sklepy zwykle znajdują się bardzo blisko osiedli mieszkaniowych, dzięki czemu klienci mają tylko kilka kroków do najbliższej placówki. Obecnie Żabka posiada ponad 8500 sklepów sieci, z czego ponad 7000 to franczyzobiorcy. Żabka w swoich sklepach posiada kącik gastronomiczny, w którym świadczy usługę serwisową w postaci sprzedawania świeżo mielonej kawy oraz przekąsek na przykład hot-dogów w ramach Żabka Cafe. Istnieje również możliwość skorzystania z Żabki jako punktu odbioru przesyłek.

Kontakt Żabka

Firma udostępnia na swojej stronie internetowej formularz kontaktowy, który można wykorzystać w przypadku posiadania pytań na różne tematy. Pytania można kierować w sprawie obsługi klienta, reklamacji, wynajmu lokali, aplikacji Żappka, w celu nadania przesyłki i wiele więcej.

W formularzu kontaktowym należy podać odpowiednie informacje konieczne przed zatwierdzeniem kwestionariusza. Takie informacje to:

  • wcześniej wspomniany temat wiadomości wybierany z listy
  • imię i nazwisko
  • adres poczty elektronicznej
  • temat wiadomości
  • opcjonalnie telefon

Telefon Żabka

Osoby preferujące rozmowę telefoniczną mają taką możliwość. Żabka telefon podała dla zainteresowanych na stronie internetowej. Telefon Żabka odbierany jest każdego dnia tygodnia od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 7:00 do 23:00. Telefon Żabka obsługiwany jest przez konsultantów Biura Obsługi Klienta sieci sklepów Żabka, którzy są w stanie odpowiedzieć na wszelkie pytania klientów. Telefon Żabka do kontaktu to: +48 61 856 37 00.

E-mail Żabka

Sieć sklepów Żabka posiada swój adres poczty elektronicznej, na który można wysyłać wszelkie zapytania dotyczące sklepów, produktów, usług i innych. E-mail Żabka został podany na stronie internetowej dla zainteresowanych. E-mail Żabka, na który należy wysyłać wiadomości to: [email protected]. Odpowiedzi należy się spodziewać w godzinach pracy konsultantów Żabka.

Sklepy Żabka

Na stronie internetowej znajduje się pełna lista wszystkich dostępnych Żabek w Polsce. Klienci mają możliwość sprawdzenia ich dokładnego adresu, a także godzin otwarcia. Do każdej Żabki zostały podane informacje odnośnie tego, jakie usługi dostępne są w konkretnej placówce na przykład czy znajduje się w niej Żabka Cafe, czy można zakupić kupony Lotto, rejestracja starterów, odbiór przesyłek kurierskich i wiele więcej. Niestety do sklepów nie istnieje telefon Żabka.

Aplikacja Żappka

Żabka posiada swoją aplikację Żappka, w której można sprawdzić aktualne promocje i korzystać z kuponów. Klienci mają możliwość zbierania specjalnych punktów za zakupy w sieci sklepów Żabka.