0

T-Mobile telefon

  • Kategoria: operatorzy

  • Data publikacji: 2019-05-05 09:25:42
  • Data modyfikacji: 2022-09-07 12:39:29
T-Mobile telefon

T-Mobile Polska kontakt - telefon kontaktowy T-mobile, poznaj ofertę, promocje, telefony, laptopy, tablety. Aplikacja Mój T-Mobile kontakt. Pomoc techniczna

T-Mobile Kontakt

T-Mobile operator sieci telefonii komórkowej GSM w Polsce. Na chwile obecną jest czwartym operatorem pod względem aktywnej liczby abonamentów. T-Mobile w tym momencie obsługuję ponad 12 milionów klientów. W swojej ofercie T-Mobile świadczy usługi dla klientów indywidualnych i biznesowych. T-Mobile abonament oraz jego cena dostępna jest na stronie lub poprzez kontakt z konsultantem sieci.

T-Mobile kontakt z doradca dostępny jest codziennie w godzinach 7:00 do 23:00. Aby uzyskać kontakt, wystarczy rozpocząć czat z konsultantem na stronie T-Mobile. Mój T-Mobile udostępnia również formę kontaktu poprzez wysłanie zgłoszenia w aplikacji. T-Mobile telefon kontaktowy jest dostępny zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla klientów korporacyjnych. T-Mobile wspiera również osoby niepełnosprawne, posiadając infolinie dla osób głuchych.

T-Mobile telefon kontaktowy

W celu skorzystania z doradztwa telefonicznego jest dostępny telefon T-Mobile obsługiwany przez biuro obsługi klienta. Telefon T-Mobile dostępny jest odpowiednio dla klientów indywidualnych jak i klientów korporacyjnych. Na stronie jest możliwość zostawienia swojego numeru telefonu, a konsultant sam zadzwoni w odpowiednio wyznaczonym terminie.

T-Mobile klient indywidualny:
602 900 000
(22) 413 69 96

T-Mobile klient korporacyjny:
604 604 604

T-Mobile kontakt online

Aby uzyskać kontakt z konsultantem w formie online, na stronie dostępny jest formularz zgłoszeniowy, który wystarczy wypełnić, a wiadomość zwrotna przychodzi na adres e-mail. Sam adres e-mail T-Mobile nie jest udostępniony przez operatora dla klientów indywidualnych, a jedynie dla klientów biznesowych: [email protected]. T-Mobile umożliwia również media społecznościowe takie jak Facebook czy Instagram, na których jest możliwość wysłania prywatnej wiadomości. W przypadku chęci podjęcia kariery w T-Mobile warto skorzystać z LinkedIn, na którym znajdują się oferty pracy T-Mobile oraz dostępny kontakt biznesowy.

T-Mobile Adres

Lista adresów odpowiednich placówek dostępna jest na oficjalnej stronie operatora. W przypadku chęci uzyskania kontaktu z centralą sieci T-Mobile dostępne są poniższe dane.

Adres T-Mobile Centrala:

T-Mobile Polska S.A.
Siedziba: ul. Marynarska 12, 02-674 Warszawa.