0

Anna Lewandowska

  • Kategoria: celebryci

  • Data publikacji: 2018-05-16 15:59:30
  • Data modyfikacji: 2022-10-10 19:27:40
Anna Lewandowska

Sprawdź aktualne sposoby na skontaktowanie się z Anną Lewandowską opisane na poniższej stronie internetowej. Na chwilę obecną nie został udostępniony żaden aktualny telefon do Anny Lewandowskiej. Na poniższej stronie zostały jednak opisane alternatywne sposoby na kontakt z Anną Lewandowską. Wypróbuj sposoby na kontakt z Anną Lewandowską już dziś!

Kim jest Anna Lewandowska?

Anna Lewandowska jest to polska sportsmenka i działaczka sportowa, bizneswoman, coach, trenerka personalna, dietetyczka, prezenterka telewizyjna i osobowość medialna. Jest wielokrotną medalistką mistrzostw świata, Europy i Polski w karate tradycyjnym, w ramach organizacji World Fudokan Federation (WFF). Jest także Prezeską Olimpiad Specjalnych Polski, a także żoną piłkarza Roberta Lewandowskiego.

Telefon Anna Lewandowska

Niestety, ale ze względu na to, że pani Anna jest osobą publiczną, do kontaktu z sobą nie udostępnia ona żadnego aktualnego telefonu do Anny Lewandowskiej, za którego pośrednictwem zainteresowane osoby mogłyby się z nią skontaktować. Na poniższej stronie zostały jednak opisane inne sposoby na kontakt z panią Anną Lewandowską, z których skorzystać mogą zainteresowane osoby. W przypadku, gdyby został udostępniony telefon do Anny Lewandowskiej, poniższa strona zostanie uaktualniona o nowe dane.

E-mail Anna Lewandowska

Jednym z możliwych sposobów na kontakt z Anną Lewandowską jest skorzystanie z udostępnionego poniżej adresu poczty elektronicznej, który umożliwia klientom kontakt z firmą cateringową stworzoną przez panią Annę. Dzięki niemu klienci mogą bezpośrednio porozmawiać z konsultantami Centrum Obsługi Klienta jak i z samą Anną Lewandowską. Możliwe jest otrzymanie wszelkich aktualnych informacji odnośnie oferty firmy cateringowej. Przed wysłaniem wiadomości mailowej dobrze jest w temacie maila umieścić powód, z jakim klienci piszą na podany adres, a w samej treści opisać zaistniałą sytuację. Wiadomość zwrotna wraz z odpowiedzią ze strony konsultantów Centrum Obsługi Klienta firmy powinna dotrzeć do klienta w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail: [email protected]

Anna Lewandowska kontakt

Dodatkowo z panią Anną Lewandowską skontaktować się można poprzez umieszczony na oficjalnej stronie internetowej jej firmy formularz kontaktowy. Za jego pośrednictwem klienci mogą korespondencyjnie poprzez internet porozmawiać z pracownikami Biura Obsługi Klienta i otrzymać wszelkie potrzebne informacje. Dodatkowo także konsultanci firmy odpowiedzą na pytania piszących klientów. Przed wysłaniem formularza klient zostanie poproszony o podanie i wpisanie w odpowiednie miejsca swoich danych osobowych, następnie o wybranie tematu zgłoszenia, na końcu opisując całą zaistniałą sytuację lub prośbę, z jaką zwraca się do pracowników firmy. Warto także dopisać adres poczty elektronicznej, na który zostanie wysłana wiadomość zwrotna wraz z odpowiedzią ze strony konsultantów Centrum Obsługi Klienta. Formularz taki jest dostępny zarówno na stronie internetowej stor9 jak i na stronie Heathy Plan by Ann.