0

TelePolska telefon

  • Kategoria: operatorzy

  • Data publikacji: 2018-07-03 07:23:07
  • Data modyfikacji: 2022-07-25 16:08:59
TelePolska telefon

Numer telefonu dostępny jest na stronie TelePolska. Skontaktuj się z konsultantami w celu uzyskania pomocy oraz informacji na temat TelePolska. Dane kontaktowe do TelePolska podane na stronie infolinii.

TelePolska kontakt

TelePolska to Rozwiązania Telekomunikacyjne Nowej Generacji. TelePolska działa na polskim rynku od 2001 roku.Klientom biznesowym oferuje funkcjonalne rozwiązania telekomunikacyjne obniżające koszty i umożliwiające większą efektywność komunikacji. W swojej ofercie posiada również atrakcyjne cenowo usługi dla odbiorców indywidualnych. Jest organizacją elastyczną, a ich oferta odzwierciedla najlepsze wzory na rynku światowym. Priorytetem działalności TelePolska jest świadczenie najwyższej jakości usług przy zachowaniu konkurencyjnej ceny i profesjonalnej obsługi. TelePolska sieć telekomunikacyjna zbudowana jest w oparciu o włókna światłowodowe, natomiast dzięki zastosowaniu urządzeń komutujących (PSTN) uzyskuje wysoki standard wykonywanych usług telekomunikacyjnych, na poziomie wymaganym przez ITU (International Telecommunication Union). Klienci znacząco obniżają stałe koszty telekomunikacyjne. Wynika to ze stosowania w TelePolska jednych z najniższych w Polsce stawek za połączenia w ruchu międzynarodowym, międzymiastowym, lokalnym i do sieci telefonii komórkowych. W ten sposób obniżając koszty, przyczynia się do szybszego rozwoju klientów. Wysoka jakość, konkurencyjna cena oraz profesjonalna obsługa to atuty firmy. Każda nowa usługa telekomunikacyjna dostosowywana jest do indywidualnych potrzeb współpracujących Klientów. Funkcjonowanie wdrożonych usług monitorowane jest na bieżąco przez administratorów sieci (24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu). Siedziba TelePolska zlokalizowana jest pod adresem ul. Adama Naruszewicza 27 lok. 2, 02-627 Warszawa.

Chcąc skontaktować się z TelePolska dostępna jest internetowa poczta elektroniczna. Wystarczy przesłać zapytanie na podany adres e-mail [email protected]. Dla zainteresowanych współpracą z TelePolska jest osobny adres elektronicznej poczty internetowej [email protected] dla klientów biznesowych.

TelePolska telefon

Dostępna jest również linia telefoniczna dla klientów TelePolska. Wystarczy zadzwonić na podany numer telefonu +48 (22) 397 33 33. Konsultanci odbierają połączenia przychodzące tylko w wyznaczonych do tego celu godzinach od poniedziałku do piątku od 8:00 – 16:00, w weekendy oraz dni wolne od pracy konsultanci nie odbierają telefonów. Dla zainteresowanych współpracą z TelePolska został podany osobny numer telefonu +48 (22) 397 33 33.