0

IPLA telefon

  • Kategoria: media

  • Data publikacji: 2018-06-17 09:48:30
  • Data modyfikacji: 2022-08-08 10:09:28
IPLA telefon

Skontaktuj się z konsultantem serwisu IPLA. Aktualne dane kontaktowe do Biura Obsługi Klienta platformy IPLA. IPLA przekształcone w usługę Polsat Box Go.

IPLA dostępna była dla zainteresowanych do 2021 roku, kiedy to razem z Cyfrowym Polsatem Go przekształcone zostały w Polsat Box Go. Od sierpnia 2021 roku serwis IPLA nie istnieje, ale jego rolę przejął bardziej rozwinięty Polsat Box Go.

Na stronie internetowej użytkownicy znaleźć mogą szereg filmów, seriali i programów za odpowiednią opłatą. Można wykupić na przykład miesięczny dostęp do serialu lub programu. Zainteresowane osoby mogą również wykupić dostęp online do stacji telewizyjnych na określony czas.

Kontakt IPLA

Na stronie internetowej znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez klientów. Przed kontaktem z IPLA warto skorzystać z tej listy i przejrzeć pytania. Jest szansa, że znajduje się tam odpowiedź na to, które interesuje klienta. W innym przypadku jest możliwość skorzystania z formularza kontaktowego znajdującego się na stronie internetowej. Wypełniając go, należy podać takie dane jak:

  • imię lub nick
  • adres e-mail
  • treść wiadomości

Dzięki udostępnionemu formularzowi możliwe jest uzyskanie odpowiedzi na pytanie, którego brak jest w FAQ IPLA. Do dyspozycji użytkowników został udostępniony adres poczty elektronicznej do wysyłania wiadomości. Adres e-mail IPLA, na który należy kierować wszelkie zapytania to: [email protected]. Na wiadomości odpowiadają konsultanci Polsatu w godzinach pracy tak szybko jak to możliwe.

Telefon IPLA

Telefon IPLA nie znajduje się na stronie internetowej IPLA. Jako że obecnie usługa świadczona jest jako Polsat Box Go, można skorzystać z danych kontaktowych Polsat. Telefon Polsat Box dla klientów do Centrum Biura Obsługi Klienta można znaleźć na stronie Polsat Box. W przypadku połączenia z telefonu stacjonarnego należy dzwonić na telefon IPLA: 801 08 08 08. Dla osób dzwoniących z telefonu komórkowego zostały udostępnione dwa numery telefonów. Można dzwonić na numer: 222 127 222 lub na numer: 699 002 222. Telefon IPLA odbierany jest w godzinach pracy konsultantów Biura Obsługi Klienta.