Castorama telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2020-02-08 17:27:27
  • Data modyfikacji: 2022-09-09 11:23:51
Castorama telefon

Telefon Castorama udostępniony dla klientów na stronie internetowej. Sprawdź aktualne dane adresowe i kontaktowe do wszystkich sklepów Castorama. Uzyskaj pomoc konsultantów z Biura Obsługi Klienta, dzwoniąc na telefon Castorama.

Co to jest Castorama?

Castorama jest to sieć sklepów budowlanych założonych we Francji w 1969 roku, w których można znaleźć większość produktów potrzebnych podczas remontów. W asortymencie sklepu można znaleźć zestawy mebli kuchennych, drzwi, panele, płytki, mnóstwo narzędzi oraz wszelkiego rodzaju inne materiały pomocne przy wykańczaniu wnętrz. W sklepach dostępne są dodatkowe usługi takie jak mieszanie farb, cięcie płyt meblowych na wymiar i wiele więcej. Zakupy możliwe są w sklepach stacjonarnych oraz internetowo tworząc zamówienie online Castorama. Oprócz zakupu i transportu możliwe jest zakupienie usługi wniesienia lub nawet montaż zamówionych produktów.

Kontakt Castorama

Na stronie internetowej znaleźć można specjalny czat, za pomocą którego można skontaktować się z konsultantami. Udzielają oni odpowiedzi na wszelkie możliwe pytania w sprawie produktów dostępnych w Castoramie oraz zakupów i zamówień. Wiadomości można wysyłać od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:30 do 21:00 oraz w niedziele w godzinach od 10:00 do 18:00. Po wysłaniu wiadomości można nacisnąć specjalny przycisk przekierowujący rozmowę na czat z konsultantem online.

Do Firmy Castorama przygotowany został formularz kontaktowy. Klienci mają możliwość wypełniania formularza i wysyłania bezpośrednio do konsultantów Biura Obsługi Klienta. Odpowiedzi wysyłane są w godzinach pracy tak szybko jak to możliwe na adres poczty elektronicznej podanej podczas wypełniania. Informacje pozostałe, jakie należy podać to:

  • z kim planowany jest kontakt wybierany z listy
  • imię i nazwisko
  • adres poczty elektronicznej
  • treść wiadomości
  • opcjonalnie telefon oraz numer zamówienia

Telefon Castorama

Castorama posiada swój własny specjalny telefon Castorama do kontaktu z konsultantami. Telefon Castorama znajduje się na stronie internetowej i działa jak infolinia telefoniczna w konkretnych godzinach. Telefon Castorama połączenia odbiera od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:30 do 21:00 oraz w niedziele handlowe w godzinach od 10:00 do 18:00. Dzwoniąc na telefon Castorama, klienci mają możliwość dowiedzenia się wielu potrzebnych informacji o sklepie, produktach i zamówieniach.

Sklepy Castorama

Firma Castorama posiada mnóstwo sklepów w większych miastach. Na stronie internetowej znajduje się specjalna mapka z zaznaczonymi miejscami wszystkich sklepów. Pełna lista sklepów zawiera dokładne dane adresowe wraz z godzinami otwarcia, a także telefon Castorama do każdej placówki z osobna. Zatem istnieje możliwość skontaktowania się z konkretnym sklepem.