Domodi telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2018-06-16 14:51:41
  • Data modyfikacji: 2022-11-21 11:04:43
Domodi telefon

Uzyskaj aktualne sposoby na kontakt z Domodi. Telefon Domodi nie jest dostępny w chwili obecnej. Istnieją także inne sposoby na kontakt z Domodi. Kontakt do konsultantów firmy dostępny jest na poniżej stronie.

Domodi telefon

Niestety, ale w chwili obecnej nie istnieje możliwość skontaktowania się z konsultantami Centrum Obsługi Klienta firmy za pośrednictwem telefonu Domodi. Klienci nie mają więc możliwości na uzyskanie odpowiedzi na pytania, czy też informacji przy pomocy bezpośredniej rozmowy z pracownikiem firmy za pośrednictwem telefonu Domodi. W przypadku, gdy zostanie udostępniony numer kontaktowy Domodi poniższa strona z pewnością zostanie zaktualizowana o najnowsze informacje.

Kontakt Domodi

Jedną z dwóch opcji do kontaktu z firmą Domodi jest możliwość skorzystania z podanego poniżej adresu poczty elektronicznej. Na podany poniżej adres mailowy klienci mają możliwość wysłania wiadomości w formie elektronicznej. Jest to najlepsze rozwiązanie dla osób preferujących kontakt za pośrednictwem internetu. Dobrze by było, aby klient w wiadomości takiej podał między innymi powód, z jakim zwraca się do pracowników Biura Obsługi Klienta, a w treści wiadomości dokładnie opisać zaistniały problem z jak największą ilością szczegółów i przydatnych informacji. Ułatwi to bardzo pracę ekspertów firmy i znacznie przyśpieszy znalezienie odpowiedniego rozwiązania problemu. Konsultanci Centrum Obsługi Klienta Domodi powinni wysłać wiadomość zwrotną wraz z odpowiedzią w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail Domodi: [email protected]

Bardziej tradycyjną metodą na kontakt z firmą jest opcja wysłania korespondencji listowej na podany niżej adres korespondencyjny. Tak jak w przypadku wiadomości mailowej, tak i tu klient w treści listu powinien umieścić, jak największą ilość szczegółów. Należy jednak dodać, że w przypadku tej opcji kontaktu klient na wiadomość zwrotną będzie musiał poczekać znacznie dłużej. W przypadku więc gdy sprawa klienta jest nagląca, dobrze jest skorzystać z podanego powyżej adresu poczty elektronicznej.

Adres korespondencyjny

Domodi Sp. z o.o.
ul. Jaworska 13
53-612 Wrocław