0

Stradivarius telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2018-05-05 14:50:51
  • Data modyfikacji: 2022-07-22 15:53:34
Stradivarius telefon

Numer telefonu dostępny jest na stronie Stradivarius. Skontaktuj się z konsultantami w celu uzyskania pomocy oraz informacji na temat Stradivarius. Dane kontaktowe do Stradivarius podane na stronie infolinii.

Stradivarius kontakt

Stradivarius to firma sprzedająca odzież damską. Historia zaczęła się w 1994 roku od klucza wiolinowego, który stał się symbolem firmy. Stradivarius posiada unikalny styl i zaprasza młodych ludzi z całego świata do poznania melodii, energii i emocji Stradivariusa – marki odzieżowej, która porusza się we własnym rytmie. Stradivarius projektuje w Hiszpanii tysiące ubrań i akcesoriów, których wyłączną dystrybucją zajmują się punkty sprzedaży znajdujące się w ponad 60 krajach świata oraz sklep internetowy, założony w 2001 roku. Stradivarius jest świadomy, że to co uszczęśliwia klientów dzisiaj, może ulec zmianie jutro, dlatego nieustannie analizuje najnowsze trendy w modzie, aby stworzyć idealne stylizacje na każdą okazję. Każdego dnia ponad 10 000 pracowników – prawdziwych pasjonatów mody – sprawia, że Stradivarius jest jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc do pracy w branży odzieżowej. Właśnie tej pasji szuka w krajach, do których się udaje, ponieważ chce przyciągnąć najbardziej utalentowanych znawców mody z całego świata.

Stradivarius oferuje różne formy kontaktu ze sklepem. Jednym z nich jest rozmowa na żywo na czacie z konsultantem. Warto jednak pamiętać, że możliwe jest to tylko w wyznaczonych do tego celu godzinach od poniedziałku do piątku od 9:00 – 17:45. Inną formą kontaktu online jest wysłanie zapytania na adres elektronicznej poczty internetowej [email protected]

Stradivarius telefon 800 341 12 04

Dostępna również jest linia telefoniczna Stradivarius. Wystarczy wykonać połączenie telefoniczne na podany numer telefonu 800 341 12 04. Konsultanci odbierają połączenia przychodzące w wyznaczonych godzinach, warto znaleźć informacje, w których godzinach linia telefoniczna jest czynna. Warto pamiętać przed jakąkolwiek próbą kontaktu o zaprojektowanej przez zaawansowanych konsultantów sekcji FAQ, która zawiera najczęściej zadawane przez klientów pytania. Kontakt telefoniczny jest najszybszą metodą skontaktowania się ze Stradivarius.