Amazfit telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2018-11-12 16:27:59
  • Data modyfikacji: 2022-12-20 18:39:57
Amazfit telefon

Bezskutecznie szukasz aktualnego sposobu na skontaktowanie się z Amazfit? Na poniższej stronie internetowej udostępniony został aktualny telefon Amazfit, jak i również inne sposoby na kontakt z firmą. Wypróbuj telefon Amazfit już dziś!

Telefon Amazfit

Klienci mogą skontaktować się z konsultantami Centrum Obsługi Klienta firmy przy pomocy dostępnego poniżej telefonu Amazfit. Za jego pomocą możliwa jest bezpośrednia rozmowa z pracownikami firmy oraz otrzymanie potrzebnych informacji dotyczących aktualnej oferty firmy. Konsultanci firmy odpowiedzą także na wszelkie pytania i wątpliwości osób dzwoniących. Niestety, ale w chwili obecnej nie zostały udostępnione godziny funkcjonowania telefonu Amazfit. Z tego względu przed bezpośrednim kontaktem z konsultantami Centrum Obsługi Klienta Amazfit warto we własnym zakresie sprawdzić godziny aktywności poniższego numeru.

Telefon Amazfit: (22) 760-73-76

Kontakt Amazfit

Dodatkowo klienci, którzy chcą skontaktować się z konsultantami Amazfit mogą skorzystać również z udostępnionego adresu poczty elektronicznej. Na podaną skrzynkę możliwe jest wysyłanie wszelkich spraw czy też pytań, z którymi klienci nie mogą sobie poradzić. Dzięki podaniu jak największej ilości przydatnych szczegółów pracownicy Biura Obsługi Klienta mogą szybciej znaleźć odpowiedź na konkretny problem. Wiadomość zwrotna wraz z odpowiedzią ze strony konsultantów Centrum Obsługi Klienta firmy powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail Amazfit: [email protected]
E-mail Amazfit Polska sklep: [email protected]

Inną opcją na kontakt z firm Amazfit jest skorzystanie z udostępnionego na oficjalnej stronie internetowej firmy formularza kontaktowego. Przed wysłaniem go klient poproszony zostanie między innymi o podanie i wpisanie danych osobowych, wybranie tematu zgłoszenia oraz opisanie całej zaistniałej sytuacji. Tak ja w przypadku wiadomości mailowych tak i tu odpowiedź zwrotna powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

Dane kontaktowe Amazfit

Firma Amazfit podaje także adres korespondencyjny, na który klienci mogą zarówno dokonać zwrotów towarów, jak i również w formie listownej wysyłać wszelkie sprawy wymagające pomocy specjalistów firmy. Należy jednak powiedzieć, że w przypadku tej formy kontaktu z firmą na wiadomość zwrotną będzie trzeba poczekać znacznie dłużej. Jeśli więc sprawa, z jaką zmaga się klient, jest nagląca, dobrze jest skorzystać z podanego powyżej telefonu Amazfit.

Adres korespondencyjny Amazfit Polska:
NTT System S.A.
ul. Trakt Brzeski 89
05-077 Zakręt