0

PayPal Polska telefon

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji: 2019-04-12 13:19:07
  • Data modyfikacji: 2022-09-09 19:35:35
PayPal Polska telefon

Dzięki sprawdzonemu telefonowi PayPal możliwe jest bardzo szybkie skontaktowanie się z PayPal Polska. Wszystkie dostępne telefony PayPal umieszczone zostały na poniższej stronie internetowej.

Co to jest PayPal

PayPal jest to amerykańskie przedsiębiorstwo, które oferuje usługi płatnicze umożliwiające przedsiębiorcom i konsumentom posiadającym adres e-mail wysyłanie oraz odbieranie płatności dzięki skorzystaniu z Internetu. PayPal działa na zasadzie wirtualnej portmonetki. W systemie PayPal klienci mogą płacić przy użyciu karty kredytowej bądź salda konta PayPal, które można zasilać, wysyłając pieniądze z konta bankowego lub innego konta PayPal. PayPal daje możliwość płacenia klientom aż w 25 różnych walutach z całego świata. Warto jest więc rozważyć możliwość skorzystania z usług, jakie daje klientom posiadanie konta na PayPal.

Jak skontaktować się z PayPal Polska

Jedną z najszybszych opcji na skontaktowanie się z PayPal jest wybranie aktualnego telefonu PayPal. Warto zaznaczyć, iż ta opcja jest dostępna dla klientów wyłącznie w dni robocze. Dobrze jest więc uprzednio sprawdzić dostępny katalog z numerami telefonu online. Dzięki niemu możliwe jest także sprawdzenie innych, bardziej odpowiadających klientowi opcji na skontaktowanie się z PayPal.

Telefon PayPal Call Center

Dostępny telefon PayPal jest dostępny dla klientów wyłącznie w dni robocze w określonych godzinach. W chwili obecnej podany niżej numer kontaktowy z PayPal dostępny jest dla wszystkich klientów w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 17:00. Wybór telefonu PayPal jest jedną z możliwości skontaktowania się z Biurem Obsługi Klienta firmy. Przed rozmową telefoniczną z konsultantem dobrze jest pobrać swój kod dostępu do konta PayPal. Z pewnością ułatwi to rozwiązanie problemu klienta.

Telefon PayPal Polska: 022 306 44 92

Kontakt PayPal

Skontaktowanie się z firmą poprzez dostępny telefon PayPal nie jest jedyną formą, jaką PayPal daje swoim klientom do kontaktu. Możliwe jest także skorzystanie z dostępnego poniżej adresu poczty elektronicznej. W przypadku wyboru tej opcji kontaktu warto w treści wiadomości podać jak najwięcej szczegółów, które z pewnością pomogą konsultantowi łatwiej rozwiązać problem klienta. 

E-mail: [email protected]

Adres PayPal

PayPal (Europe) S.à r.l. et Cie, S.C.A.
22-24 Boulavard Royal
L-2449 Luksemburg
Polska