Akop Szostak Telefon

  • Kategoria: sport

  • Data publikacji: 2018-12-25 18:41:12
  • Data modyfikacji: 2022-11-17 21:40:14
Akop Szostak Telefon

Sprawdź aktualny sposób na skontaktowanie się z Akopem Szostakiem. Niestety, ale w chwili obecnej nie został udostępniony żaden aktualny telefon Akopa Szostaka. Na stronie podano inne sposoby kontaktu z Akopem Szostakiem.

Kim jest Akop Szostak?

Akop Szostak jest to polski zawodnik mieszanych sztuk walki, czyli MMA wagi ciężkiej i półciężkiej. Jest on kulturystą, trenerem personalnym. Jego pochodzenie jest ormiańskie oraz rosyjskie. Aktualnie związany kontraktem z KSW.

Telefon Akop Szostak

Niestety, ale na chwilę obecną do użytku publicznego nie został udostępniony żaden aktualny telefon Akopa Szostaka, który umożliwiłby wszystkim zainteresowanym możliwość bezpośredniej rozmowy z Akopem. W przypadku uaktualnienia telefonu Akopa Szostaka poniższa strona z pewnością zostanie uaktualniona o najnowsze dane.

Akop Szostak kontakt

Aktualnie jedynym sposobem na kontakt z Akopem Szostakiem jest możliwość skorzystania z udostępnionego na prowadzonej przez trenera stronie internetowej formularza kontaktowego. Jest on przeznaczony dla osób chcących wykupić plan treningowy u Akopa Szostaka. Przed jego wysłaniem należy wpierw uzupełnić wszelkie potrzebne dane osobowe, a następnie w treści wiadomości opisać daną sprawę. Po wykupieniu planu treningowego klienci mają możliwość przez 40 dni korzystać z udostępnionego telefonu Akopa Szostaka oraz jego konsultacji.