0

Wojsko Obrony Terytorialnej WOT telefon

  • Kategoria: urzędy

  • Data publikacji: 2018-10-15 01:24:19
  • Data modyfikacji: 2022-07-19 12:35:33
Wojsko Obrony Terytorialnej WOT telefon

Aktualny telefon WOT. Wojsko Obrony Terytorialnej umieściło telefon dla zainteresowanych na stronie internetowej. Infolinia telefoniczna dostępna 24 godziny na dobę.

Kontakt Wojsko Obrony Terytorialnej

Jest to jeden z rodzajów sił zbrojnych kraju. W przypadkach alarmowej sytuacji terytorialsi mogą zostać powołani do pełnienia służby, co można było zaobserwować podczas niedawnej sytuacji na granicy wschodniej Polski. Kontakt do Wojska Obrony Terytorialnej zapewniony jest na stronie internetowej, w której znaleźć można odpowiednie dane. Istnieje kilka możliwości kontaktu. Telefon Wojska Obrony Terytorialnej znajduje się w odpowiedniej zakładce. Możliwy jest także kontakt poprzez adres e-mail zamieszczony na stronie. W przypadku mediów zapewniony jest osobny kontakt na numer telefonu i adres e-mail.

Telefon Wojsko Obrony Terytorialnej

W przypadku chęci kontaktu z dowództwem Wojsk Obrony Terytorialnej możliwe jest użycie podanego numeru telefonu. Dane kontaktowe zostały udostępnione dla zainteresowanych na stronie. Telefon WOT jest linią wsparcia rekrutacji do Wojska Obrony Terytorialnej. Aby skontaktować się z WOT, należy zadzwonić pod podany numer telefonu: +48 800 696 077. Wojsko Obrony Terytorialnej telefon udostępniło dla zainteresowanych całodobowo, a koszt połączenia jest darmowy. Wysyłać zapytania można również mailowo. Adres skrzynki elektronicznej to: [email protected]. W przypadku posiadania pytania należy zadzwonić lub napisać wiadomość, na którą odpowiadają specjaliści WOT. Dowództwo WOT posiada udostępniony również numer telefonu do sekretariatu biura. Można kierować połączenia do sekretariatu na podany telefon Wojsk Obrony Terytorialnej: 261 883 901. Możliwy jest również kontakt do innych działów Wojska Obrony Terytorialnej.

WOT dla mediów

Kontakt dla mediów jest możliwy. Zapewniony jest telefon oraz adres e-mail do rzecznika prasowego Dowództwa Wojsk Obrony Terytorialnej. Telefon WOT dla mediów to: +48 727 401 293. Do dyspozycji zainteresowanych jest również adres elektroniczny. E-mail, na który należy kierować pytania to: [email protected].

WOT Inspektor Ochrony Danych

Istnieje możliwość skontaktowania się do Inspektora Ochrony Danych. Telefon, na który należy dzwonić to: +48 261-883-909. E-mail również jest dostępny: [email protected].