Mikrokasa telefon

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji: 2019-06-18 04:46:39
  • Data modyfikacji: 2022-11-18 11:09:25
Mikrokasa telefon

Bezskutecznie próbujesz znaleźć aktualny kontakt Mikrokasa? Sprawdź poniższą stronę internetową, na której do kontaktu umieszczony został także telefon Mikrokasa. Telefon Mikrokasa to pewność szybkiej obsługi i otrzymanie potrzebnych informacji.

Telefon Mikrokasa

Najszybszym, a zarazem najczęściej wybieranym sposobem na kontakt z instytucją finansową jest skorzystanie z dostępnego poniżej telefonu Mikrokasa. Za jego pomocą klienci mogą bezpośrednio porozmawiać z pracownikami Biura Obsługi Klienta Mikrokasa. Podczas rozmowy można otrzymać informacje dotyczące aktualnej oferty Mikrokasa. Konsultanci obsługujący telefon Mikrokasa mogą także udzielić odpowiedzi na wszystkie wątpliwości i pytania, z jakimi zgłaszać się będą osoby zainteresowane. Warto także nadmienić, że istnieje więcej niż jeden aktualny telefon Mikrokasa. Z tego względu każdy z dostępnych numerów kontaktowych został odpowiednio opisany, co ułatwi z pewnością znalezienie odpowiedniego kontaktu. Dodatkowo telefon Mikrokasa aktywny jest dla klientów wyłącznie w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

Telefon Mikrokasa: +48 58 500 83 36
Telefon Mikrokasa do działu ugód: +48 58 728 26 21
Telefon Mikrokasa do działu ugód: +48 695 000 500

Mikrokasa sposoby kontaktu

Drugim bardzo prostym sposobem jest możliwość skorzystania z udostępnionego adresu poczty elektronicznej. Na podany niżej adres chętni klienci mogą korespondować z pracownikami instytucji Mikrokasa za pomocą wiadomości mailowych. Dobrze byłoby, aby wiadomość klienta zawierała w sobie między innymi temat sprawy klienta, a w opisie dokładne wytłumaczenie problemu. Wiadomość zwrotna wraz z odpowiedzią ze strony konsultantów Centrum Obsługi Klienta powinna zostać wysłana i dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail Mikrokasa: [email protected]

Osoby preferujące bardziej tradycyjne metody kontaktu mogą skorzystać z podanego adresu korespondencyjnego. Na poniższy adres możliwe jest wysyłanie spraw klientów przy pomocy listów. Należy jednak nadmienić, że wybierając tę opcję na kontakt z Mikrokasa wiadomość zwrotna może zostać dostarczona w znacznie dłuższym terminie do klienta.

Adres korespondencyjny

Budynek Alfa Plaza Business Center
ul. Stefana Batorego 28-32 lokal 202, Gdynia 81-366

Internetowa strona Mikrokasa

Ostatnią z opcji kontaktu jest skorzystanie z dostępnego na oficjalnej stronie internetowej Mikrokasa formularza kontaktowego. Przed wysłaniem zgłoszenia klient poproszony zostanie o podanie odpowiednich danych osobowych, wybór tematu zgłoszenia, a także dokładne opisanie sprawy. Odpowiedź dostarczona zostanie do klienta do kilku dni roboczych.