Telefon Galeria Lubelska

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2019-06-07 15:41:04
  • Data modyfikacji: 2022-09-14 16:54:25
Telefon Galeria Lubelska

Sprawdź podany na poniższej stronie telefon Galerii Lubelskiej. Rozmowa z konsultantem dostępna jest dzięki aktualnemu telefonowi Galerii Lubelskiej. Zadzwoń już dziś i otrzymaj wszelkie potrzebne informacje.

Galeria Lubelska i krótko o niej

Galeria Lubelska została wybudowana w Lublinie przy alei Wincentego Witosa 6. Mieści się w niej wiele sklepów, barów szybkiej obsługi czy restauracji, czy też kino. Można tu znaleźć masę markowych sklepów czy też wiele atrakcji dla najmłodszych. Z pewnością każdy odwiedzający Galerię Lubelską w Lublinie znajdzie coś dla siebie. Warto więc skorzystać z chwili wolnego czasu i wybrać się na zakupy czy też spędzić miło czas odpoczywając, czy rozkoszując się dobrym filmem i jedzeniem. Przez to, że Galeria Lubelska jest otwierana od wczesnych godzin porannych do późnego wieczora każdy z pewnością znajdzie odpowiednią chwilę, aby odwiedzić ją w ciągu dnia. Wszyscy entuzjaści zakupów na pewno będą zadowoleni z ogromnej ilości gamy sklepów do wyboru.

Galeria Lubelska kontakt

Wielu klientów zastanawia się, jak mogą zdobyć aktualny telefon Galerii Lubelskiej w Lublinie. Wszystkie dostępne numery umieszczone zostały na poniższej stronie internetowej. Konsultanci Biura Obsługi Klienta Galerii Lubelskiej z pewnością odpowiedzą na wszelkie pytania dzwoniących do nich osób, które dotyczyć będą oferty Galerii Lubelskiej. Warto jednak zaznaczyć, że telefon Galerii Lubelskiej dostępny jest dla klientów wyłącznie w określonych dniach i godzinach. Niestety nie zostały one tutaj podane, więc klienci muszą znaleźć je na własną rękę. Dodatkowo warto nadmienić, że kontakt z Galerią Lubelską jest dość mocno utrudniony z przyczyny braku oficjalnej strony internetowej galerii. Zatem jedynymi opcjami na skontaktowanie się z galerią jest dostępny na stronie telefon Galerii Lubelskiej bądź bezpośredni kontakt z Info Punktem, który umieszczony został w placówce. Oba te sposoby z pewnością są bardzo dobrą opcją, gdy klienci mają pytanie bądź problem związany bezpośrednio z Galerią Lubelską. Konsultanci Biura Obsługi Klienta z pewnością rozwieją wszelkie wątpliwości, z jakimi przyjdą bądź zadzwonią klienci Galerii Lubelskiej.

Telefon Galeria Lubelska w Lublinie: 81 710 37 17