Pull&Bear telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2019-11-11 23:48:21
  • Data modyfikacji: 2022-07-13 11:48:05
Pull&Bear telefon

Aktualny kontakt z siecią sklepów Pull&Bear dostępny na stronie infolinii. Skontaktuj się telefonicznie lub bezpośrednio z Pull&Bear.

Pull&Bear kontakt

Kontakt z Pull&Bear umożliwia czat na żywo dostępny na stronie internetowej prowadzony przez konsultanta z Biuro Obsługi Klienta, jest wygodny w użyciu i prawdopodobnie jest najszybszym sposobem uzyskania odpowiedzi na pytania związane ze sklepem, zwrotami, dostawami towarów. Warto zapoznać się z godzinami, w których konsultacja jest czynna codziennie od godziny 9:00 do 18:00. Pull&Bear posiada wiele placówek stacjonarnych, w których można uzyskać odpowiedź na zapytanie. Dodatkowo poza wymienionymi metodami kontaktu online możliwe jest wysłanie nurtującego zapytania na adres elektronicznej poczty internetowej [email protected]

Infolinia Pull&Bear

Dla klientów dostępna jest linia telefoniczna, którą obsługują konsultanci Pull&Bear. Wystarczy zadzwonić na podany numer telefonu 225 965 150. Linia telefoniczna jest czynna w wybrane godziny, aby dowiedzieć się o godzinach, w których konsultanci obsługują linię telefoniczną, zaleca się uzyskać wcześniej informacje na ten temat. Dodatkowo warto zapoznać się ze specjalnie przygotowaną przez zaawansowanych konsultantów sekcja FAQ, która zawiera najczęściej zadawane przez klientów pytania, przez co klient może uzyskać odpowiedź w błyskawicznym tempie na nurtujące klienta pytanie, szybszym niż kontakt telefoniczny.  wyszukać jego numer telefonu lub udać się bezpośrednio do danego punktu sprzedaży.

Pull&Bear telefon 225 965 150