0

JYSK telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2018-08-25 03:24:04
  • Data modyfikacji: 2022-09-09 14:17:54
JYSK telefon

Sklep z JYSK z dekoracjami i wyposażeniem wnętrz udostępnia swój telefon JYSK na stronie internetowej. Skontaktuj się z konsultantami sieci sklepów JYSK. Aktualne dane teleadresowe do placówek JYSK.

Co to jest JYSK?

JYSK jest to sieć sklepów, zajmujących się sprzedażą wszelkiego rodzaju dekoracji oraz wyposażenia wnętrz. Na stronie internetowej znaleźć można zakładki z produktami do poszczególnych pomieszczeń w domu, biurze, a nawet produkty do ogrodu. JYSK meble posiada z różnych kolekcji do wielu pomieszczeń, a JYSK gazetka to jedna z wygodniejszych opcji sprawdzania najpopularniejszych ofert oraz promocji. Zakupy można dokonywać w sklepach stacjonarnych firmy, a także w sklepie online na stronie internetowej.

Kontakt JYSK

Przed kontaktem z JYSK warto sprawdzić FAQ, czyli przygotowane odpowiedzi do najczęściej zadawanych pytań. Istnieje spora szansa znalezienia odpowiedzi na nurtujące klienta pytanie.

JYSK udostępnia swoim klientom możliwość kontaktu z wykorzystaniem formularza kontaktowego. Znaleźć go można w zakładce z kontaktem. Jest to bardzo prosta i szybka forma kontaktu. Wystarczy wybrać temat wiadomości wybierany z listy, a następnie podać kilka podstawowych informacji jak

  • e-mail
  • imię i nazwisko
  • numer telefonu
  • numer zamówienia
  • treść wiadomości

Telefon JYSK

Kontakt telefoniczny do Centrum Obsługi Klienta JYSK jest możliwy. Telefon JYSK został udostępniony dla zainteresowanych na stronie internetowej. Telefon JYSK do kontaktu to: 22 288 59 00. Połączenia na telefon JYSK odbierane są przez pracowników Centrum Obsługi Klienta w konkretnych godzinach. W dni robocze od poniedziałku do piątku telefon JYSK odbierany jest w godzinach od 9:00 do 18:00, natomiast w soboty od godziny 9:00 do 17:00.

E-mail JYSK

Jeśli chodzi o kontakt elektroniczny, jest on podany dla klientów sklepu. Oprócz formularza JYSK daje możliwość wysłania wiadomości na swój e-mail. E-mail JYSK do kontaktu nie jest jednak podany publicznie. Istnieje specjalny przycisk oznaczony jako „wyślij e-mail” jednak po naciśnięciu pojawia się okno do wysłania wiadomości na wzór formularza kontaktowego. Pytania trafiają do Działu Obsługi Klienta, a odpowiedzi wysyłane są przez pracowników tak szybko jak to możliwe.

Media Społecznościowe JYSK

JYSK posiada swoje konta na różnych mediach społecznościowych między innymi na Facebook. Istnieje możliwość kontaktu z JYSK wysyłając zapytanie w prywatnej wiadomości w aplikacji Messenger.

Placówki JYSK

JYSK posiada dużo sklepów w Polsce, do których na stronie internetowej został udostępniony dokładny adres. Oprócz tego znajdują się tam dokładne godziny otwarcia wszystkich sklepów. Niestety telefon JYSK nie został podany do każdej placówki.