Pandora telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2020-03-06 23:07:56
  • Data modyfikacji: 2022-07-20 10:49:43
Pandora telefon

Numer telefonu dostępny jest na stronie Pandora. Skontaktuj się z konsultantami w celu uzyskania pomocy oraz informacji na temat Pandora. Dane kontaktowe do Pandora podane na stronie infolinii.

Pandora kontakt

Pandora zaczęła projektować charmsy w 2000 roku. Każdy z nich ma znaczenie, a czasem wiele znaczeń – jedno jest nadawane przez projektanta, a pozostałe przez kobietę, która nosi i kocha charms. Niezależnie od tego, czy upamiętnia kolor lub wzór, czy jest hołdem dla kraju, okazji, wydarzenia bądź osoby, każdy charms opowiada niepowtarzalną historię kobiety, która go nosi, i wyraża jej niepowtarzalny styl. Charmsy Pandora są noszone z miłością na bransoletkach i naszyjnikach oraz projektowane tak, aby każda kobieta mogła je nosić na swój sposób. Siedziba Pandora zlokalizowana jest pod adresem ul. Domaniewska 28, 02-672 Warszawa. Chcąc skontaktować się z Pandora można wybrać telefon, jednak warto sprawdzić intuicyjny i prosty w obsłudze formularz kontaktowy. Należy wybrać odpowiednią kategorię następnie temat i na końcu uzupełnić w odpowiednich polach dane kontaktowe klienta. W przypadku chęci bezpośredniego kontaktu z Biuro Obsługi Klienta został podany adres elektronicznej poczty internetowej [email protected]. Zapytanie zostanie przesłane do BOK w celu odpowiedzi na nurtujące klienta pytanie. Pandora przygotowała również osobny adres e-mail [email protected] w przypadku problemów z zamówieniami w internetowym sklepie Pandora. 

Pandora telefon

W przypadku chęci skorzystania z telefonu jako forma kontaktu, klienci mają taką możliwość. Wystarczy wykonać połączenie na podany numer telefonu 00 800 121 5801. Konsultanci odbierają telefon tylko i wyłącznie w wyznaczonych do tego celu godzinach od poniedziałku do piątku od 9:00 – 17:00, w weekendy oraz dni wolne od pracy linia telefoniczna jest nieczynna. Warto się upewnić dzwoniąc z telefonu  komórkowego o włączonych darmowych połączeniach z numerami 00 800… W przeciwnym wypadku zaleca się użycie telefonu stacjonarnego. Warto przed jakąkolwiek próbą kontaktu zajrzeć do przygotowanej przez zaawansowanych konsultantów sekcji FAQ, która zawiera najczęściej pojawiające się pytania zadawane przez klientów. Telefon jest najszybszą formą kontaktu z Pandora.