0

Vissavi telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2018-10-31 22:09:03
  • Data modyfikacji: 2022-07-12 14:48:00
Vissavi telefon

Telefon kontaktowy Vissavi. Numer telefonu podany na stronie infolinii Vissavi. Dane kontaktowe Vissavi dostępne na stronie infolinii.

Vissavi kontakt

Vissavi to polska marka istniejąca na rynku od 2001 r. Jej początki to spełnienie dziecięcych marzeń założycielki firmy i obecnej dyrektor kreatywnej Agaty Blok. Kolekcje Vissavi łączą w sobie komfort użytkowania oraz niebanalne wzornictwo. Ubrania Vissavi wyróżniają się ponadczasowością oraz klasycznymi, a zarazem niezwykle kobiecymi wzorami. Formularz kontaktowy jest jedną z form kontaktu ze sklepem, poprzez wypełnienie odpowiednich pól w arkuszu przygotowanym przez zaawansowanych konsultantów:

  • Adres internetowej poczty elektronicznej
  • Treść zapytania

Biuro Obsługi Klienta jak najszybciej odpowie na zapytanie klienta, jeżeli arkusz został poprawnie wypełniony. Vissavi umożliwia również kontakt za pomocą numeru telefonu oraz elektronicznej poczty internetowej pod adresem [email protected], pod którym klienci mogą znaleźć odpowiedź na pytania dotyczące sklepu. Z kolei, jeżeli klient wymaga kontaktu bezpośrednio z sekretariatem poprzez pocztę e-mail pod adresem [email protected]

Infolinia Vissavi

Dzięki infolinii Vissavi dostępny jest kontakt poprzez telefon o numerze +48 604 753 613, który jest obsługiwany przez konsultantów Vissavi oraz jest podany na stronie w sekcji kontakt, jest to ogólny numer na infolinie, która jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 do 15:30. Klienci chcący skontaktować się bezpośrednio z sekretariatem muszą wykonać połączenie na numer telefonu +48 17 870 03 44, który kieruje do sekretariatu.