0

Telefon Helios

  • Kategoria: kultura

  • Data publikacji: 2020-03-31 22:23:33
  • Data modyfikacji: 2022-09-26 11:15:12
Telefon Helios

Kino Helios telefon - zarezerwuj bilet wcześniej. Zobacz aktualne premiery grane w kinie. Zadzwoń, aby zarezerwować seans. Aktualne dane kontaktowe

Helios kontakt

Kino Helios jest polską siecią kin wielosalowych. Założone zostało 16 grudnia w 1992 roku.  Aktualnie Helios jest największą siecią kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Obecnie dysponuję 52 kinami, przy czym łącznie posiada 291 ekranów oraz blisko 55 tysięcy miejsc w całej Polsce. Helios repertuar można sprawdzić na oficjalnej stronie wpisując nazwę swojego miasta.

Kontakt z Helios możliwy jest za pośrednictwem telefonu lub adresu e-mail. Telefon Helios znajdujący się na oficjalnej stronie kieruję bezpośrednio do siedziby firmy. Helios Kontakt dla prasy możliwy jest jedynie za pośrednictwem adresu e-mail, gdyż sprawy związane z marketingiem często wymagają dokładnej analizy. 

Helios telefon

Helios telefon obsługuje przez główną siedzibę - sekretariat. W przypadku gdy jest potrzeba skontaktowania się z kinem w mieście, warto odwiedzić oficjalną stronę i sprawdzić udostępniony przez Helios telefon kontaktowy do danej placówki.

Helios telefon sekretariat
+48 42 630 36 01
+48 42 630 36 02

Helios kontakt online

Helios kontakt online możliwy jest za pośrednictwem adresu e-mail Helios udostępnia również dane kontaktowe dla prasy, dzięki czemu można kierować tam wiadomości związane z mediami.  Tak samo jak w przypadku numeru kontaktowe, aby uzyskać adres e-mail do konkretnej placówki, trzeba sprawdzić dane na oficjalnej stronie.

Helios e-mail sekretariat
[email protected]

Helios dane kontaktowe

Aby odwiedzić daną placówkę, wystarczy na oficjalnej stronie wpisać aktualną lokalizację, po czym pokażą się dane kontaktowe najbliższej placówki. Wszystkie szczegółowe dane kontaktowe Helios udostępnia na swojej stronie.

Helios adres
ul. Sienkiewicza 82/84, 90-318 Łódź