0

Natsu kontakt

  • Kategoria: celebryci

  • Data publikacji: 2019-10-16 03:37:07
  • Data modyfikacji: 2022-09-27 18:01:38
Natsu kontakt

Sprawdź aktualny telefon Natsu i inne dane kontaktowe influencerki. Skorzystaj z poniższej strony internetowej i wypróbuj wszelkie możliwe sposoby na kontakt w tym także telefon Natsu. Już dziś wypróbuj dostępny kontakt Natsu.

Kim jest Natsu

Natsu a właściwie Natalia Kaczmarczyk posługuje się tym pseudonimem w internecie. Jest polską influencerką, której profil na Instagramie obserwuje ponad 1,7 miliona osób. Była także byłą członkinią Team X w edycji 2. Prowadzi ona swój własny kanał w serwisie YouTube od roku 2018. Jej kontent to w głównej mierze filmy o tematyce rozrywkowej wraz z przeróżnymi challengami oraz zabawnymi i humorystycznymi scenkami. Nieczęsto zdarza się także, że Natsu tworzy własną muzykę oraz teledyski głównie Rap. Niestety dla wszystkich fanów influencerki Natsu nigdzie nie udostępnia żadnych informacji personalnych. Z informacji dostępnych w internecie dla każdego można dowiedzieć się, że Natalia Kaczmarczyk urodziła się w 1997 roku i pochodzi ze Śląska. Przed swoją karierą na platformie YouTube Natsu występowała w popularnym Polskim paradokumencie o nazwie “Szkoła”, który kręcony jest do dziś i udostępniany na antenie telewizji TVN.

Natalia Kaczmarczyk Natsu kontakt

Wszyscy chcący skontaktować się z polską influencerką mają kilka dostępnych możliwości na rozmowę z nią. Pierwszą i najpewniejszą opcją jest napisane na mediach społecznościowych Natalii. Natsu jak większość znanych osobistości czy influencerów posiada wiele kont na różnych mediach społecznościowych między innymi na Instagramie, czy też na Twitterze. Wszyscy fani mogą próbować pisać bezpośrednie wiadomości do influencerki. Istnieje wtedy większe prawdopodobieństwo, że Natalia odpowie bezpośrednio. Dodatkowo warto także oznaczać ją pod tweetami na Twitterze.

Natsu e-mail

Dodatkowo poniżej podany został także adres poczty elektronicznej, na który można pisać wiadomości do Natsu. Niestety na swojej stronie internetowej nie został udostępniony żaden formularz kontaktowy, dzięki któremu można byłoby skontaktować się z Natsu.

Adres e-mail: [email protected]

Telefon Natsu

Niestety, ale aktualnie nie został udostępniony żaden dostępny telefon Natsu. Jest to zapewne przyczyna tego, że Natsu jest osobą publiczną i stara się ograniczyć wpływ życia publicznego na życie prywatne. Z tego względu nie istnieje sposób na bezpośrednią rozmowę poprzez telefon Natsu. Jedynymi opcjami na kontakt z polską influencerką pozostają więc powyżej opisane opcje takie jak media społecznościowe czy też dedykowany adres poczty elektronicznej.