0

Guzior kontakt

  • Kategoria: celebryci

  • Data publikacji: 2018-05-13 14:47:48
  • Data modyfikacji: 2022-12-14 21:28:00
Guzior kontakt

Bezskutecznie próbujesz znaleźć aktualny sposób na kontakt ze Guziorem? Skorzystaj z poniższej strony internetowej i wypróbuj wszelkie możliwe sposoby na skontaktowanie się z raperem Guzior. Telefon Guzior pozwoli wszystkim zainteresowanym osobom na uzyskanie potrzebnych informacji.

Kontakt Guzior

Pierwszą z możliwości dla osób, preferujących kontakt z raperem za pośrednictwem internetu jest skorzystanie z dostępnego poniżej adresu poczty elektronicznej. Za pomocą podanego maila możliwa jest bezpośrednia rozmowa z menadżerem Guziora. Na podany adres mogą kontaktować się nie tylko fani artysty, ale także osoby chcące dowiedzieć się czegoś odnośnie aktualnej trasy koncertowej Guziora. Przed wysłaniem wiadomości na podaną skrzynkę mailową warto w tytule zawrzeć powód napisania maila, a w treści wiadomości należy dokładnie opisać daną sytuację. Poprzez podanie dużej ilości przydatnych informacji klient znacznie ułatwi konsultantom znalezienie odpowiedniego rozwiązania danego problemu. W przeciągu kilku najbliższych dni roboczych menadżer, powinien udzielić odpowiedzi w wiadomości zwrotnej.

E-mail Guzior do menadżera: [email protected] 

Telefon Guzior

Inną z możliwości na skontaktowanie się z menadżerem artysty jest dostępny poniżej na stronie internetowej telefon Guzior. Za jego pomocą istnieje możliwość na bezpośrednią rozmowę telefoniczną z menadżerem rapera i uzyskanie wszelkich niezbędnych danych oraz potrzebnych informacji. Dodatkowo menadżer, który dostępny jest pod telefonem Guzior udzieli także odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości osób dzwoniących. Należy nadmienić, że podany telefon Guzior nie jest bezpośrednim kontaktem do artysty, lecz do jego menadżera. Niestety godziny funkcjonowania telefonu Guzior nie zostały udostępnione na podanej stronie internetowej. 
Telefon Guzior do menadżera: 602 38 87 08