Telefon WizzAir Loty

  • Kategoria: transport

  • Data publikacji: 2020-03-01 17:33:49
  • Data modyfikacji: 2022-09-01 16:43:59
Telefon WizzAir Loty

Dostępny numer telefonu WizzAir podany został na poniższej stronie internetowej. Pomoc telefoniczna konsultantów linii lotniczych WizzAir dostępna jest pod telefonem.

Wizz Air co to jest?

WizzAir to węgierskie linie lotnicze, które obsługują Europę Środkowo-Wschodnią, Europę Zachodnią, Azję, Gruzję i Izrael. Pierwszy samolot historycznie wystartował 19 maja 2004 roku. Sama firma powstała z pomysłu siedmiu osób z doświadczeniem w branży lotniczej w lipcu 2003 roku, a jej przewodniczącym został Węgier József Váradiego.

Biuro Obsługi Klienta Linie Lotnicze WizzAir

Telecentrum linie lotnicze WizzAir Polska

Telefon WizzAir: +48 703 703 803
Podany powyżej telefon WizzAir dostępny jest w języku angielskim przez całą dobę 24 godziny w tygodniu. Chcąc połączyć się na podany numer w języku polskim, klienci są zmuszeni dzwonić w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00. Koszt każdego połączenia z telefonem WizzAir wynosi 4,92 złote brutto za minutę połączenia z Biurem Obsługi Klienta WizzAir.

Telefon WizzAir Linie Lotnicze przeznaczony do pomocy specjalnej

Telefon WizzAir: +48 221 284 905

Telefon WizzAir w sprawach rezerwacji lotów

Telefon WizzAir: 703 703 003

Kontakt WizzAir z biurem prasowym firmy

E-mail WizzAir: [email protected]

Kontakt WizzAir

E-mail WizzAir: [email protected]
W przypadku wystąpienia jakichkolwiek pytań bądź problemów związanych z usługami lotniczymi, jakie oferuje firma WizzAir, warto skontaktować się z obsługą klienta także poprzez pocztę elektroniczną. Dzięki czemu możliwe jest uzyskanie rzetelnych i sprawdzonych informacji. Jeśli natomiast klient potrzebuje pilnie skontaktować się z liniami lotniczymi warto jest skorzystać z dostępnego powyżej podanego telefonu WizzAir.

Call Center WizzAir

Wybierając dostępny powyżej telefon WizzAir klienci mają pewność, że wszystkie ich pytania i wątpliwości związane z ofertą firmy zostaną rozwiane. Wykwalifikowani konsultanci z pewnością odpowiedzą rzetelnie na wszystkie zapytania osób dzwoniących. W przypadku gdy klient nie może zrealizować połączenia, warto ponowić próbę w późniejszym czasie. Dobrze jest także odpowiednio wcześniej sprawdzić godziny obsługiwanych połączeń, w których telefon WizzAir jest aktywny.