Brak gazu telefon

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji: 2020-04-29 05:43:06
  • Data modyfikacji: 2022-09-06 16:54:17
Brak gazu telefon

Gdzie dzwonić w przypadku braku gazu? Zgłoś nagłą awarię gazu, dzwoniąc na odpowiedni telefon. Przerwy w dostawie gazu. Zadzwoń na telefon Pogotowie Gazowe w przypadku problemów.

Brak gazu przyczyna

Możliwe są sytuacje, w których dochodzi do braku gazu w domu lub mieszkaniu. Powodem może być wiele rzeczy. Sieć może prowadzić różnego rodzaju prace mające na celu usprawnienie działania sieci, na czas których wyłączana jest sieć. Zwykle przy takich sytuacjach klienci informowani są o przerwach w dostawie gazu z powodu prac. Prace na sieci gazowej zdarzają się dosyć często, zatem warto sprawdzić, czy nie jest to przyczyną braku gazu w mieszkaniu.

Istnieją oczywiście sytuacje, w których może dojść także do awarii sieci gazowej. Jest to szczególnie uciążliwe w sytuacji gdy zdarza się to zimą, a klienci posiadają ogrzewanie gazowe. Informacje o takich zdarzeniach nie są publikowane od razu, gdyż zdarzają się niespodziewanie. Warto sprawdzić, czy informacja nie została już podana na stronie internetowej dostawcy lub można zadzwonić na odpowiedni telefon brak gazu w celu uzyskania informacji.

PGNiG brak gazu

Firmą odpowiedzialną za wydobyciem gazu w Polsce jest PGNiG, czyli Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo. Posiadają oni swoje spółki zależne, w tym PSG, czyli Polska Spółka Gazownictwa odpowiedzialna za sprzedaż i dystrybucję gazu. Zwykle firma stara się udostępniać wszelkie informacje o przerwach w dostawie gazu, jednak w przypadku awarii można skorzystać z informacji od konsultantów dzwoniąc na telefon PSG. Można spróbować również kontaktu do najbliższego oddziału. Pamiętać należy o godzinach pracy takiego oddziału, gdyż tylko w takich godzinach odbierane są połączenia od zainteresowanych.

Brak gazu telefon

W przypadku problemów i awarii sieci gazowej warto skorzystać z telefonu w celu zgłoszenia takiej informacji. W przypadku braku gazu w Polsce istnieje specjalny numer alarmowy do wykonywania połączeń w sprawie uszkodzeń i awarii sieci gazowej. Telefon Pogotowie Gazownicze to telefon alarmowy i brzmi on następująco: 992. Służy do zgłaszania wadliwej instalacji i działa on 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Telefon Pogotowie Gazownicze to: 992.