0

Bre Bank telefon

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji: 2020-03-29 22:04:28
  • Data modyfikacji: 2022-07-15 15:01:24
Bre Bank telefon

Telefon kontaktowy do wsparcia i konsultantów dla klientów dostępny na stronie infolinii. Skorzystaj z pomocy oferowanej przez Bre Bank.

Bre Bank kontakt

Bre Bank (Bank Rozwoju Eksportu), dzisiaj pod nazwą mBank SA — uniwersalny bank z siedzibą przy ul. Prostej 18 w Warszawie. Bank został założony w 1986 roku. Piąta pod względem wartości aktywów instytucja finansowa w Polsce. Podstawą prawną utworzenia banku była uchwała Rady Ministrów. Od lat jest synonimem innowacyjnych rozwiązań w bankowości. Pierwszy w pełni internetowy bank w Polsce, dziś wyznacza kierunek rozwoju bankowości mobilnej i online. Jedna z najszybciej rozwijających się marek finansowych w Polsce, od 1992 roku notowaną na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. W związku z tym, że doszło do re brandingu dane kontaktowe do dawnego Bre Bank mogły się zmienić. W razie chęci kontaktu należy sprawdzić stronę mBanku po większą ilość informacji i telefonów kontaktowych.

Infolinia Bre Bank

Jednym z wielu form kontaktów z Bre Bankiem jest wykonanie połączenia telefonicznego na podany numer telefonu w zależności od tematu. Wybierając odpowiedni numer telefonu, przyśpieszy to proces rozwiązania sprawy. Chcąc skorzystać z pomocy konsultantów Bre Bank należy zadzwonić pod podany numer telefonu 228 290 000. Oprócz pomocy związanej z bankiem klient może dowiedzieć się nowych rzeczy na temat promocji lub aktualnej oferty.

W przypadku blokowania karty bankowej należy wykonać połączenie telefoniczne pod numer telefonu 225 153 636.

Bre Bank telefon 228 290 000