Telefon busy

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji: 2018-05-20 06:20:07
  • Data modyfikacji: 2022-07-19 16:57:59
Telefon busy

Telefon na infolinię rozkładów jazdy. Skorzystaj z pomocy konsultanta na temat rozkładów jazdy busów. Busy telefon na infolinię komunikacji miejskiej.

Telefoniczna informacja o rozkładzie jazdy

Telefon busy to informacja telefoniczna o rozkładach jazdy busów, pociągów i autobusów, prowadzona przez dwa serwisy: rozklady.com.pl oraz e-podroznik.pl, które prowadzą informację telefoniczną oraz sprzedaż biletów przez telefon po zadzwonieniu na odpowiedni numer. Kontakt możliwy jest w każdy dzień tygodnia.

Telefon busy rozkład jazdy

Skorzystaj z telefonu na infolinię z rozkładem jazdy busów. W celu uzyskania informacji na temat aktualnego rozkładu jazdy istnieje możliwość skorzystania z udostępnionego numeru telefonu. Telefon busy do uzyskania informacji o rozkładzie jazdy to: 703 502 802. Pamiętać trzeba o koszcie wykonywanego połączenia, który wynosi 3,69 zł z VAT za minutę rozmowy. Oprócz pytań odnośnie rozkładu jazdy, pod tym numerem możliwy jest telefoniczny zakup biletów autobusowych. Infolinia telefoniczna dostępna jest codziennie nawet w weekendy od godziny 7:00 do 21:00. Konsultanci są do dyspozycji klientów i udzielają informacji odnośnie połączeń komunikacyjnych oraz ich cen. W przypadku braku połączenia są w stanie znaleźć opcję jazdy z przesiadką.

Telefon do biura

Na stronie widnieje numer telefonu, który przeznaczony jest do kontaktu z biurem. Telefon busy: (12) 399 44 10 działa w godzinach od 8:00 do 16:00 w dni robocze od poniedziałku do piątku. Pytania należy kierować w godzinach pracy biura. W innym przypadku najlepszą opcją będzie wysłanie wiadomości e-mail na udostępniony adres elektroniczny. Telefon ten nie służy do uzyskania informacji na temat rozkładu jazdy.

E-mail busy rozkład jazdy

Na stronie podany został adres elektroniczny do biura: [email protected]. Istnieje możliwość wysłania wiadomości na adres e-mail, jednak biuro nie udziela informacji o rozkładach jazdy busów tak samo jak telefon do biura. Dzwoniąc na numer telefonu biura, zainteresowany nie otrzyma informacji o rozkładzie jazdy. Adres elektroniczny służy do wysyłania innych wiadomości niż pytania o rozkłady jazdy i możliwych połączeniach.