0

Neckermann telefon

  • Kategoria: turystyka

  • Data publikacji: 2019-08-27 15:18:09
  • Data modyfikacji: 2022-07-21 15:42:54
Neckermann telefon

Uzyskaj połączenie telefoniczne z Neckermann. Skontaktuj się telefonicznie z Neckermann dzięki numerowi dostępnemu na stronie. Aktualny numer telefonu Neckermann.

Neckermann kontakt – telefon

Firma Neckermann kontakt z klientami realizuje obecnie jedynie za pomocą telefonu Neckermann. Chcąc skontaktować się z telefonem Neckermann, warto jest skorzystać z podanego na stronie internetowej numeru kontaktowego. Telefon Neckermann umożliwia pozyskanie potrzebnych informacji oraz pomocy od pracowników Biura Obsługi Klienta. Turyści, którzy przebywają poza granicami kraju i potrzebują wsparcia powinni skontaktować się z Neckermann, dzwoniąc na numer prowadzący na telefon Neckermann

Telefon Neckermann działa obecnie pod numerem kontaktowym 22 212 05 00. Warto jednak wiedzieć o tym, że telefon Neckermann nie jest obsługiwany przez konsultantów Biura Obsługi Klienta przez całą dobę. Telefon Neckermann jest dostępny przez cały tydzień jedynie w wybranych godzinach. Od poniedziałku do piątku konsultanci odbierają połączenia przychodzące na telefon Neckermann od godziny 8:00 do 22:00. Telefon Neckermann dostępny jest również w soboty i w niedziele handlowe od godziny 9:00 do 21:00. Natomiast w niedziele niehandlowe telefon Neckermann jest obsługiwany przez konsultantów telefonicznych Biura Obsługi Klienta od godziny 10:00 do 18:00. Telefon Neckermann oferuje wszystkim zainteresowanym dzwoniącym  potrzebną pomoc, udzielenie niezbędnych informacji oraz odpowiedzi na nurtujące pytania od konsultantów telefonicznych Biura Obsługi Klienta.

Telefon: 22 212 05 00