0

Telefon OTOMOTO

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji: 2020-04-17 09:19:33
  • Data modyfikacji: 2022-09-19 11:28:28
Telefon OTOMOTO

OTOMOTO telefon - skontaktuj się z serwisem ogłoszeniowym. Zadzwoń w celu zakupu auta. Zgłoś błąd w ogłoszeniu. OTOMOTO aktualne dane kontaktowe

OTOMOTO kontakt

OTOMOTO jest serwisem internetowym, służącym do wystawiania i sprzedawania samochodów używanych oraz nowych. Na stronie możliwe jest przeglądanie ofert z całej Polski. Dodatkowo OTOMOTO wymaga podania adresu VIN, dzięki czemu jest możliwość sprawdzenia samochodu w internetowych bazach, zawierających całą historię danego pojazdu. Kontakt ze sprzedawcą możliwy jest za pośrednictwem podanego w opisie numeru telefonu.

Aby skontaktować się z serwisem OTOMOTO, możliwe jest wykorzystanie do tego celu numeru telefonu podanego na stronie. OTOMOTO telefon obsługuję od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00. Dodatkowo możliwe jest wysłanie wiadomości e-mail lub skorzystanie z formularza kontaktowego na stronie. W przypadku szybkich i ogólnych pytań dostępny jest także OTOMOTO czat online.

OTOMOTO telefon

Aby uzyskać wsparcie ze strony OTOMOTO, możliwe jest skontaktowanie się z serwisem wykorzystując numer telefonu znajdujący się na stronie. OTOMOTO telefon obsługuję przez biuro obsługi klienta w celu rozwiązania problemów dotyczących samego serwisu. OTOMOTO telefon +48618803221.

OTOMOTO kontakt online

Aby wykorzystać pomoc online OTOMOTO, należy skorzystać z danych znajdujących się na stronie. Możliwe w tym celu jest wykorzystanie adresu e-mail, formularza kontaktowego oraz czatu online na stronie. Wszystkie te metody pozwalają na bezpośredni kontakt z biurem obsługi klienta OTOMOTO. Kontakt online OTOMOTO możliwy jest poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail OTOMOTO [email protected].

OTOMOTO dane adresowe

Aby skontaktować się z serwisem w tradycyjny sposób poprzez pocztę, firm udostępnia adres do korespondencji OTOMOTO. Szczegółowe dane OTOMOTO są do znalezienia na oficjalnej stronie.

OTOMOTO adres
Grupa OLX Sp. z o.o.
Królowej Jadwigi 43, 61-872 Poznań