0

Telefon Filharmonia Poznańska

  • Kategoria: kultura

  • Data publikacji: 2018-05-11 03:48:34
  • Data modyfikacji: 2022-09-22 10:40:50
Filharmonia Poznańska Telefon

Filharmonia Poznańska telefon - kontakt z telefoniczną kasą biletową. Zamów bilet online. Skontaktuj się z recepcja lub sekretariatem placówki. Aktualny kontakt

Filharmonia Poznańska kontakt

Filharmonia Poznańska jak sama nazwa na to wskazuję swoją placówkę posiada w Poznaniu. Instytut Kultury został założony w 1947 roku jako Państwowa Filharmonia w Poznaniu i aktualnie jest jedną z dwóch takich placówek w województwie wielkopolskim.

Aby zakupić bilet lub uzyskać kontakt z placówką warto odwiedzić oficjalną stronę w celu sprawdzenia szczegółowych danych kontaktowych. Filharmonia Poznańska telefon wykorzystuję między innymi do sprzedaży biletów, jednak kontaktując się można uzyskać informację również na temat repertuaru lub planowanych wydarzeń. Dodatkowo możliwe jest wysłanie wiadomości e-mail Filharmonia Poznańska.

Telefon Filharmonia Poznańska

Filharmonia Poznańska telefon obsługuję przez kasę biletową, dzięki czemu można zakupić bilet jeszcze przed koncertem. Dodatkowo możliwe jest uzyskanie informacji na temat wydarzeń oraz usług świadczonych przez filharmonie. 

Filharmonia Poznańska telefon +48 61 853 69 35

Filharmonia Poznańska kontakt e-mail

W celu zadania pytania lub chęci uzyskania porady online możliwe jest wysłanie wiadomości na dane umieszczone na stronie. Dodatkowo wykorzystując adres e-mail Filharmonia Poznańska możliwy jest zakup biletów, dzięki czemu nie trzeba się martwić w dniu koncertu o ich dostępność. 

Filharmonia Poznańska adres e-mail [email protected]

Filharmonia Poznańska adres

Aby odwiedzić Filharmonie, warto wcześniej zobaczyć godziny otwarcia Filharmonia Poznańska, które często są zmieniane. Odwiedzając placówkę osobiście można uzyskać bezpośredni kontakt z jej personelem.

Filharmonia Poznańska adres 
Święty Marcin 81, 61-808 Poznań