Citroen telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2018-12-13 17:51:39
  • Data modyfikacji: 2022-09-01 15:10:05
Citroen telefon

Telefon Citroen znajduje się dla klientów na stronie internetowej. Aktualne dane kontaktowe do autoryzowanych dealerów Citroen dla zainteresowanych ofertą samochodów. Skorzystaj z pomocy konsultantów w wyborze odpowiedniej oferty.

Co to jest Citroen?

Citroen jest firmą produkującą samochody, której początki sięgają 1919 roku. Firma rozpoczęła wtedy swoją działalność z siedzibą we Francji. Na stronie dla klientów udostępniony został specjalny konfigurator pojazdów marki Citroen. W ofercie samochodów Citroen można znaleźć takie samochody jak Citroen C3, Citroen C4, Citroen C5 oraz Citroen SUVy. W sytuacji zainteresowania ofertą warto skontaktować się z konkretnym salonem Citroen, w którym pracują wykwalifikowani doradcy.

Kontakt Citroen

Citroen posiada na stronie internetowej formularz kontaktowy, dzięki któremu zainteresowani mają możliwość kontaktu z pracownikami Centrum Obsługi Klienta. Formularz jest bardzo prosty, a informacje, jakie należy w nim podać to:

  • imię i nazwisko
  • adres e-mail
  • miast oraz punkt sprzedaży
  • treść wiadomości

Dzięki niemu zainteresowani mogą skontaktować się w sposób elektroniczny z interesującym ich salonem Citroen. Pytania można zadawać w sprawie oferty Citroen, samochodów, salonów oraz usług. Konsultanci wysyłają odpowiedzi tak szybko jak to możliwe.

W przypadku adresu e-mail Citroen nie został on podany. Nie można wysłać wiadomości na e-mail Citroen. Zainteresowani kontaktem muszą skorzystać z innych możliwych form kontaktu.

Telefon Citroen

Niestety numer telefonu na infolinię telefoniczną Citroen nie znajduje się na stronie. Firma nie udostępniła telefon Citroen dla zainteresowanych. W przypadku kontaktu klienci mogą skorzystać z połączeń na telefon Citroen do konkretnych salonów sprzedaży samochodów Citroen, udostępnionych na stronie internetowej. Jednak główny telefon Citroen nie istnieje. Jeśli telefon Citroen zostanie udostępniony, to zostanie on zaktualizowany tak szybko jak to możliwe.

Salony Citroen

Citroen udostępnia pełną listę swoich salonów, w których można dowiedzieć się czegoś więcej o ofertach. Na stronie internetowej znajduje się mapa z zaznaczonymi punktami, w których znajdują się placówki Citroen. Podany został do nich dokładny adres oraz godziny otwarcia salonów.

Osoby preferujące kontakt telefoniczny mają możliwość wykonania połączenia na telefon Citroen do konkretnego salonu, gdyż każdy z nich udostępnił do siebie kontakt. Możliwe jest zatem skontaktowanie się bezpośrednio z doradcami pracującymi w danym salonie Citroen za pomocą telefonu Citroen.

Serwis Citroen

Citroen umożliwia serwis klientom posiadającym pojazdy ich marki. Na stronie internetowej znajduje się specjalna zakładka, pod którą można znaleźć wszelkie informacje dotyczące serwisu. Istnieje również możliwość umówienia się na wizytę online przez internet.