0

Lavard telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2019-08-01 06:40:57
  • Data modyfikacji: 2022-07-13 14:57:26
Lavard telefon

Kontakt telefoniczny z Lavard dostępny na stronie. Telefon do Lavard dla zainteresowanych. Skorzystaj z pomocy konsultantów Biura Obsługi Klienta Lavard.

Lavard kontakt

Lavard umożliwia kontakt z zainteresowanymi zarówno telefonicznie poprzez dzwonienie pod numer prowadzący na telefon Lavard jak i online poprzez pocztę elektroniczną, formularz kontaktowy lub czat online. Jedną z najczęściej wybieranych opcji pozwalających na kontakt Lavard jest skorzystanie z formularza kontaktowego, który znajduje się na stronie internetowej. Arkusz należy odpowiednio uzupełnić wymaganymi danymi kontaktowymi oraz wiadomością z zapytaniem. Jest to bardzo wygodna metoda, która pozwala na kontakt z konsultantami Biura Obsługi Klienta Lavard. 

Inną formą pozwalającą na kontakt online ze sklepem Lavard jest użycie poczty elektronicznej. Wszelkie wiadomości należy kierować na adres e-mail [email protected]. Tak jak w przypadku formularza kontaktowego wiadomości są odczytywane przez konsultantów z Biura Obsługi Klienta Lavard.

Kontakt Lavard online jest również możliwy przy użyciu czatu online, który znajduje się na stronie internetowej sklepu Lavard.

E-mail: [email protected] 

Lavard telefon

Oprócz kontaktu online ze sklepem możliwy jest także kontakt telefoniczny poprzez zadzwonienie pod numer prowadzący na telefon Lavard. Połączenia przychodzące na telefon Lavard odbierane są przez konsultantów telefonicznych Biura Obsługi Klienta Lavard. Telefon Lavard działa pod numerem kontaktowym 18 544 00 10. Pracownicy Biura Obsługi Klienta odbierają połączenia kierowane na telefon Lavard od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do 20:00. Gdy wystąpi potrzeba kontaktu w innych godzinach, wtedy pytania należy zadawać przez pocztę elektroniczną lub formularz kontaktowy, a następnie czekać na odpowiedź od konsultantów.

Telefon: 18 544 00 10