0

Bolt Radom Telefon

  • Kategoria: transport

  • Data publikacji: 2019-06-27 07:47:39
  • Data modyfikacji: 2022-12-23 20:39:05
Bolt Radom Telefon

Bezskutecznie próbujesz znaleźć aktualny sposób na skontaktowanie się z Bolt Radom? Umieszczone zostały tu różne formy kontaktu między innymi telefon Bolt Radom. Telefon Bolt Radom to źródło cennych i przydatnych informacji. Skorzystaj z telefonu Bolt Radom!

Bolt Radom kontakt

Klienci z firmą Bolt Radom mogą skontaktować się także na inne możliwe sposoby. Jednym z nich jest napisanie wiadomości mailowej na podany poniżej adres poczty elektronicznej. Jest to bardzo dobra opcja dla osób preferujących kontakt poprzez internet. Pierwszy z podanych adresów mailowych przeznaczony jest w sprawach wymagających pomocy konsultantów Centrum Obsługi Klienta Bolt Radom, natomiast drugi adres podany został dla wszystkich chętnych osób, które chciałyby zostać przewoźnikiem w firmie Bolt Radom. W wiadomości mailowej klient powinien umieścić między innymi powód, z jakim zwraca się do pracowników Biura Obsługi Klienta, a w treści dokładnie opisać zaistniałą sytuację. Trzeba zaznaczyć, że podanie jak największej ilości przydatnych informacji oraz danych znacznie przyśpieszy pracę konsultantów Centrum Obsługi Klienta Bolt Radom. Na wiadomość zwrotną wraz z odpowiedzią należy poczekać do kilku dni roboczych. Eksperci firmy Bolt Radom, z pewnością postarają się odpowiedzieć na wszelkie wiadomości, jak najszybciej będzie to tylko możliwe.

E-mail Bolt Radom: [email protected]
E-mail Bolt Radom w sprawach pracy: [email protected]

Telefon Bolt Radom

Jednym ze sposobów na skontaktowanie się z konsultantami Centrum Obsługi Klienta firmy jest możliwość skorzystania z podanego na poniższej stronie internetowej telefonu Bolt Radom. Jest to dla klientów możliwość zdobycia potrzebnych danych oraz informacji dzięki bezpośredniej rozmowie z pracownikiem Bolt Radom. Dodatkowo konsultanci Centrum Obsługi Klienta dostępni pod telefonem Bolt Radom udzielą także niezbędnych odpowiedzi na wszelkie pytania i niejasności osób dzwoniących. Należy dodać, że podany poniżej telefon Bolt Radom dostępny jest wyłącznie w sprawach dotyczących hulajnóg producenta. W przypadkach chęci skontaktowania się z kierowcą Bolt Radom klienci mogą to zrobić poprzez podany w aplikacji mobilnej telefon konkretnego kierowcy Bolt Radom. Niestety, ale godziny pracy poniższego telefonu Bolt Radom nie zostały podane na poniższej stronie internetowej. Przed bezpośrednim kontaktem z pracownikami Biura Obsługi Klienta Bolt Radom, zaleca się znalezienie godzin aktywności poniższego numeru we własnym zakresie.

Telefon Bolt Radom: +48 22 307 83 67