0

Miles & More telefon

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji: 2019-06-29 18:23:03
  • Data modyfikacji: 2022-07-28 16:33:50
Miles & More telefon

Aktualne dane kontaktowe do Miles & More. Telefon do Biura Obsługi Klienta Miles & More. Uzyskaj pomoc od konsultantów, dzwoniąc na telefon Miles & More.

Program lojalnościwy Miles & More

Program Miles & More jest skierowany do osób bardzo często korzystających z lotów samolotami. Dzięki temu programowi lojalnościowemu uczestnicy mają możliwość gromadzenia punktów zwanych milami premiowymi za ich loty i podróże samochodami. Posiadając konkretną liczbę mil premiowych, możliwa jest ich wymiana na nagrody. Zdobyte punkty można wymienić za takie nagrody jak bilety, vouchery lub na przykład przedmioty bagażowe. Aby zacząć gromadzić punkty konieczne jest założenie konta i zostanie uczestnikiem programu lojalnościowego. Warto założyć takie konto jeśli osoba bardzo często podróżuje. Miles & More posiada wielu partnerów lotniczych, którzy akceptują mile lotnicze. Jednymi z głównych partnerów są Polskie Linie Lotnicze LOT, Szwajcarskie Linie Lotnicze Swiss, Lufthansa. Oprócz linii lotniczych partnerami są także różne hotele i firmy wynajmujące samochody. W przypadku pytań odnośnie programu lojalnościowego warto skorzystać z jednej z możliwych form kontaktu takich jak formularz kontaktowy lub numer telefonu.

Kontakt Miles & More

W przypadku posiadania pytań do Miles & More możliwe jest skorzystanie z formularza kontaktowego. Konsultanci chętnie udzielają odpowiedzi na wszystkie pytania zainteresowanych. Na stronie należy najpierw wybrać temat pytania z dostępnej listy przygotowanej przez Miles & More. W zależności od wybranego tematu formularz kontaktowy wygląda inaczej. Powodem kontaktu z Biurem Obsługi Klienta może być naliczanie mil, rezerwacje biletu, problemy techniczne i inne.

Telefon Miles & More

Istnieje możliwość kontaktu telefonicznego. Dla zainteresowanych został udostępniony telefon Miles & More na stronie internetowej. Na infolinii telefonicznej można uzyskać odpowiedź na podobne pytania zadawane w formularzu. Telefon Miles & More do kontaktu z konsultantami: +48 22 5 777 222. Należy pamiętać godzinach dostępności telefonu. Dzwonić można od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00. W weekend telefon nie jest dostępny dla dzwoniących. Telefon Miles & More jest wygodną opcją kontaktu dla klientów.