0

YouTube Music telefon

  • Kategoria: kultura

  • Data publikacji: 2018-10-09 10:52:46
  • Data modyfikacji: 2022-08-03 16:19:11
YouTube Music telefon

Telefon Youtube Music dla korzystających z serwisu. Aktualne dane kontaktowe do Youtube Music. Skorzystaj z pomocy konsultantów Youtube Music.

Co to Youtube Music

Youtube Music jest serwisem streamingowym muzyki, który powstał w 2015 roku przez YouTube. W swojej bazie posiada miliony utworów. Oferuje utwory znanych artystów oraz albumy dostępne bez reklam po zaopatrzeniu się w wersję premium. Dzięki temu możliwe jest słuchanie muzyki bez reklam, odtwarzanie offline oraz granie muzyki w tle przy wygaszonym urządzeniu. Możliwe jest skorzystanie z miesięcznej wersji próbnej, po której następuje płatny okres. Subskrypcja planu premium kosztuje 19,99 zł za miesiąc. Istnieje możliwość skorzystania z planu rodzinnego, w którym możliwe jest podłączenie 5 osób z rodziny do jednego planu kosztującego 29,99 zł za miesiąc.

Kontakt Youtube Music

W przypadku kontaktu z YouTube Music został udostępniony formularz kontaktowy. Na stronie internetowej serwisu strumieniowego znajduje się formularz, dzięki któremu możliwe jest wypełnienie wniosku o zwrot pieniędzy za zakupione produkty (w tym YouTube Music). Istnieje możliwość skorzystania z udostępnionej obszernej bazy pytań i odpowiedzi. Osoby mające problem lub posiadające pytanie w sprawie serwisu YouTube oraz produktów YouTube mogą na nie znaleźć odpowiedź we wspomnianej liście pytań i odpowiedzi. Jeśli brak jest tam informacji rozwiązującej problem, można skorzystać z formularza kontaktowego lub czatu na żywo z konsultantami. Warto skorzystać z kontaktu na żywo z osobą z Biura Obsługi Klienta YouTube. Jedną z kolejnych form kontaktu z YouTube Music jest pomoc przez inne platformy społecznościowe takie jak Twitter. Można napisać zapytanie, oznaczając Team YouTube, a istnieje szansa, że uzyskana zostanie odpowiedź na pytanie.

Telefon Youtube Music

Youtube Music telefon nie został udostępniony dla klientów do kontaktu. Oznacza to, że kontakt telefoniczny z Youtube Music nie jest możliwy na ten moment. Telefon Youtube Music nie istnieje do kontaktowania się z konsultantami Biura Obsługi Klienta. Jeśli telefon YouTube Music zostanie podany przez firmę, zostanie ta informacja niezwłocznie zaktualizowana na stronie internetowej.

YouTube Music telefon: ...