0

Telefon kwarantanna

  • Kategoria: zdrowie i uroda

  • Data publikacji: 2018-06-22 19:02:42
  • Data modyfikacji: 2022-07-18 10:59:36
Telefon kwarantanna

W celu uzyskania informacji dotyczącej kwarantanny skontaktuj się z sanepidem poprzez całodobową linię telefoniczną. Przepisy sanitarne dostępne na stronie.

Kwarantanna kontakt

W związku z sytuacją epidemiologiczną spowodowanej przez koronawirusa została utworzona całodobowa linia telefoniczna, w celu udzielania odpowiedzi w sprawie dotyczącej aktualnych przepisów, obostrzeń oraz procedury postępowania w przypadku zarażenia. Wykonując połączenie na podany numer telefonu, sanepid udzieli także odpowiedzi na pytania, w jaki sposób można pozyskać paszport covidowy lub gdzie i jak zrobić testy na covida. Główny Inspektorat Sanitarny jest odpowiedzialny za przepisy dotyczące kwarantanny oraz obostrzeń, które przestrzegane pomogą zahamować rozwój pandemii. Jest to oficjalna linia telefoniczna oferujące rzetelne informacje. Dostępne jest również odwiedzenie stacjonarnej placówki sanitarno-epidemiologiczną oraz kontakt telefoniczny z Głównym Inspektoratem Sanitarnym.

Siedziba Głównego inspektoratu sanitarnego zlokalizowana jest pod adresem – ul. Targowa 65, 03-729 Warszawa

Kwarantanna infolinia

Dzięki dostępowi do infolinii możliwy jest kontakt telefoniczny pod numerem telefonu +48 22 25 00 115. Numer telefonu obsługiwany jest przez pracowników sanepidu, który jest dostępny całodobowo dla osób chcących uzyskać informacje dotyczące kwarantanny. W przypadku chęci skontaktowania się z Głównym Inspektoratem Sanitarnym został podany numer telefonu +48 22 34 53 300. GIS może przedłużyć okres trwania kwarantanny domowej lub go skrócić w zależności od sytuacji. Należy nie bagatelizować sytuacji w przypadku podejrzenia o zarażenie wirusem, należy niezwłocznie skontaktować się sanepidem.

Kwarantanna telefon +48 22 25 00 115