0

ZAiKS telefon

  • Kategoria: kultura

  • Data publikacji: 2019-10-15 15:10:16
  • Data modyfikacji: 2022-11-26 13:52:35
ZAiKS telefon

Poszukujesz aktualnych sposobów na skontaktowanie się z ZAiKS? Sprawdź poniższą stronę internetową, na której umieszczone zostały wszelkie możliwe opcje na kontakt w tym także telefon ZAiKS. Telefon ZAiKS pozwoli na uzyskanie informacji.

ZAiKS telefon

Pierwszą z możliwych i dostępnych opcji na skontaktowanie się z pracownikami Biura Obsługi Klienta organizacji jest skorzystanie z dostępnego poniżej telefon ZAiKS. Za jego pomocą klienci mogą bezpośrednio porozmawiać z konsultantami organizacji i uzyskać potrzebne dane i informacje dotyczące aktualnej oferty ZAiKS. Dodatkowo eksperci odpowiedzialni za obsługę telefonu ZAiKS udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości zgłaszających się osób. Należy dodać, że podany poniżej telefon ZAiKS aktywny jest dla klientów wyłącznie w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

Telefon ZAiKS: (22) 556 71 01

Kontakt ZAiKS

Organizacja ZAiKS kontakt z klientami realizuje także na wiele innych sposobów. Jednym z nich jest możliwość napisania wiadomości mailowej na podany poniżej adres poczty elektronicznej. Jest to bezpośrednia opcja na korespondencję z pracownikami Biura Obsługi Klienta i uzyskanie pomocy w danym problemie. Należy pamiętać, aby w temacie takiej wiadomości umieścić powód, z jakim klient zwraca się o pomoc, a w samej treści dokładnie opisać daną sytuację. Dzięki umieszczeniu jak największej ilości przydatnych informacji, pracownicy ZAiKS będą mogli szybciej znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla problemu klienta. Wiadomość zwrotna powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail ZAiKS: [email protected]

Dane kontaktowe

Osoby preferujące bardziej tradycyjne formy kontaktu, skorzystać mogą z możliwości wysłania wiadomości w formie listu na podany poniżej adres korespondencyjny ZAiKS. Należy jednak zaznaczyć, że wybierając tę metodę na wiadomość zwrotną, trzeba będzie poczekać znacznie dłużej niż w przypadku innych opcji na kontakt z firmą ZAiKS. Jeśli więc sprawa klienta jest nagląca, warto skorzystać z dostępnego telefonu ZAiKS.

Adres korespondencyjny ZAiKS:
ul. Hipoteczna 2, 00-092 Warszawa